تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

ازدواج پسر نوجوان با پیرزن ۷۱ ساله! + عکس

ازدواج پسر نوجوان با پیرزن ۷۱ ساله! + عکس

ازدواج پسر با پیرزنی که قبلا ۲ بار ازدواج کرده بود با مخالفت هر دو خانواده همراه شد اما پسر ۱۶ ساله و پیرزن ۷۱ ساله به قدری عاشق هم بودند که بالاخره موفق به این وصلت شدند.

ازدواج پسر نوجوان با پیرزن ۷۱ ساله! + عکس

ازدواج عجیب پسر۱۶ ساله با پیرزن ۷۱ ساله!

زوج عجیب در کشور اندونزی بعد از تهدید به خودکشی موفق به ازدواج با یکدیگر شدند تا نامشان را در میان ازدواج هایی با اختلاف سنی بالا ثبت کنند ، در ازدواج پسر با پیرزن ۵۵ سال فاصله سنی وجود داشت.

 Boy, 16, ‘marries 71-year-old woman in Indonesia after the completely in love couple threatened to kill themselves if their union was blocked’

ازدواج پسر با پیرزن

 ازدواج پسر با پیرزن ، داماد ۱۶ ساله و عروس ۷۱ ساله

پسر ۱۶ ساله به تهدید موفق به ازدواج با پیرزن ۷۱ ساله شد!

“سلامت ریادی” ۱۶ ساله که قصد داشت با پیرزنی ۵۵ سال بزرگتر از خودش ازدواج کند اما والدین او به دلیل آنکه فرد مورد علاقه پسرشان قبلا دو بار ازدواج کرده بود و دلایل دیگر با این ازدواج مخالف بودند اما سماجت فرزندشان در نهایت آنها را تسلیم خواسته ی عجیب او کرد. پسر ۱۶ ساله و “راهایا” زن بیوه ۷۱ ساله بعد از مدتها کشمکش در روستای کارنگنداه واقع در جنوب غرب سوماترا مراسم ازدواجشان را برگزار کردند.

ازدواج پسر با پیرزن

ازدواج پسر با پیرزن

 مراسم ازدواج پسر نوجوان با پیرزن ۷۱ ساله

این زوج عجیب با اختلاف سنی ۵۵ سال بعد از مدتها تلاش و ناامیدی تصمیم داشتند که اگر ازدواج آنها سر نگیرد در یک روز و با هم خودکشی کنند و با این تصمیم خانواده های خود را مجبور به رضایت کردند . از قرار معلوم برادران عروس ۷۱ ساله نیز به هیچ عنوان راضی به این ازدواج نبوده اند و خواهر پیرشان را مدتی در خانه حبس کرده بودند تا عاشق ۱۶ ساله ی خود را ملاقات نکند. این زن و شوهر اندونزیایی می گویند که دیوانه وار عاشق هم هستند و هرگز از یکدیگر جدا نخواهند شد. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48799

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0