تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
0

حمله ی هولناک موجودات فضایی به ۳۲ گاو ! + عکس

حمله ی هولناک موجودات فضایی به ۳۲ گاو ! + عکس

حمله ی موجودات فضایی به یک مزرعه و محل چرای چندین گاو ! تصاویر کشته شدن ۳۲ گاو و گوساله و داستان نقل شده از کشاورز همه را متعجب ساخت.

حمله ی هولناک موجودات فضایی به ۳۲ گاو ! + عکس

حمله ی موجودات فضایی به گاو و گوساله های شیرده

در فیلم و مستندهای مختلفی که در گروه تخیلی ساخته می شوند بارها و بارها شاهد حمله ی موجودات فضایی به زمین و زمینیان بوده ایم اما هنوز هیچ کس به قطع یقین نتوانسته این مسئله را ثابت کند اما داستان و ماجراهای مختلفی با حدس واقعیت این موضوع بازگو می شود که در این بخش از سرگرمی نمناک یکی از تازه ترین های ان را می خوانید.

نابود شدن ۳۲ گاو و گوساله توسط جمله موجودات فضایی

انتشار تصاویری از صحنه دردناک نابود شدن تمام گاو و گوساله های مرد کشاورز در منطقه میزوری حدس و گمان ها را بر حمله موجودات فضایی به این منطقه بیشتر کرد. “جارد بلکولدز ” و همسرش با دیدن ۳۲ گاو شیرده بی جانشان شوکه و ناراحت شدند.

 حمله ی موجودات فضایی

حمله ی موجودات فضایی و کشتار گله ای از گاوها در میزوری

آنها می گویند:زمین کشاورزی مان که این روزها بخشی از ان محل چرای گاو و گوساله ها بود یکباره با روشن شدن نور عجیبی در آسمان دچار طوفان شد ، طوفان به قدری شدید و ویرانگر بود که ما توانایی نزدیک شده به آنجا را نداشتیم . 

برای ما بسیار عجیب بود که این طوفان تنها در محدوده زمین ما و محل چرای گاوها رخ داده بود و دامنه آسیب های آن محدوده کمی در اطراف زمین کشاورزی ما را در بر گرفت. وقتی شدت باد کم شود به سرعت خودمان را به گاوها رساندیم باور کردنی نبود تمام گاو و گوساله ها بی جان روی زمین افتاده بودند.

کشاورزان دیگر به هیچ وجه متوجه باد و آن نور شدید نشده بودند و این ماجرا را برای ما پیچیده تر می کرد. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=68630

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0