تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
2

بلای وحشتناک نوشابه روی دندان + تصاویر واقعی

بلای وحشتناک نوشابه روی دندان + تصاویر واقعی

نوشابه دندان را نابود می کند حتما شما هم این را می دانید اما تا چه حد از مضرات نوشیدنی های شیرین گاز دار و اسیدی روی این عضو مهم باخبرید ؟ تصاویر گویای تمام اثرات مخرب است.

بلای وحشتناک نوشابه روی دندان + تصاویر واقعی

تاثیر باورنکردنی نوشابه و نوشیدنی های انرژی زا روی دندان

دکتر “jوماس” دندان پزشک برای ثابت کردن اثرات مخرب نوشیدنی های مصنوعی روی دندان یک آزمایش جالب انجام داد که دیدن تصاویر مربوط به نتیجه ی آن شما را شوکه خواهد کرد.

حتما شما هم داستان مادربزرگی را که برای متقاعد کردن نوه هایش به نخوردن شیرینی و نوشابه یکی از دندان هایش را شب داخل لیوان نوشابه انداخت و صبح نتیجه نابودی دندان را به انها نشان داد را شنیده اید.

این ماجرا باعث شد تا محققان دانشگاه کورنل آمریکا به همین روش اثرات منفی نوشیدنی های گاز دار و مصنوعی روی دندان را بررسی کنند.

نوشیدنی های شیرین و گاز دار نوعی اسید مضر تولید می کنند که روی دندان ها باقی می ماند و همین علت نابودی این عضو مهم و البته محکم است.

اگر شما مشتاقید که واقعیت آسیب نوشیدنی های مصنوعی را روی دندان ببینید نتیجه ی تحقیقات دکتر “تام بیرمن ” که به تازگی در وب سایت های رسمی منتشتر شده است را ببینید که تصاویر آن خود گویای همه چیز است.

تاثیر منفی و مضر نوشابه روی دندان

نوشابه دندان

اثر باورنکردنی نوشیدنی انرژی زا روی دندان

نوشابه دندان

عکس اثر منفی و مضر نوشابه روی دندان

این دندان یک انسان ۲۰ و چند ساله است ، فردی که در دهه دوم زندگی خود دوتا از دندان هایش را از دست داد و پزشک تصمیم گرفت یکی از دندان ها را داخل بطری نوشابه و دیگری را داخل بطری نوشیدنی انرژی زا قرار دهد.

همانطور که در تصاویر مشاهده می کنید دندانی که داخل بطری نوشابه بوده است رنگ تیره ای دارد اما دندانی که داخل نوشیدنی انرژی زا قرار داده شده بود رنگ صورتی به خود گرفته است.

رنگ زنگ زدگی علامت نگران کننده ای است که نشان می دهد این نوشیدنی ها مینای دندان را به شدت مورد آسیب قرار می دهند.

نوشیدنی هایی که دارای اسید هستند با آسیب به عاج دندان موجب درد و حساسیت در این بخش مهم دهان می شوند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=13854

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0