تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
1

“سفر پیرمرد” ۷۰ ساله به جام جهانی ۲۰۱۸ با تراکتور + تصاویر

“سفر پیرمرد” ۷۰ ساله به جام جهانی ۲۰۱۸ با تراکتور + تصاویر

پیرمرد ۷۰ ساله ای از کشور آلمان در راه سفر به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با تراکتور می باشد.

“سفر پیرمرد” ۷۰ ساله به جام جهانی ۲۰۱۸ با تراکتور + تصاویر

سفر پیرمرد ۷۰ ساله به جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

هوبرت ویرث، شهروند ۷۰ ساله ساکن شهر فورتزهایم کشور آلمان از علاقه مندان به ورزش فوتبال است که با تراکتور خود راهی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شده است.
این پیرمرد آلمانی گفت:من تا قبل از بازنشستگی راننده کامیون در کشور آلمان بودم، علاقه خاصی به تراکتور دارم و البته ورزش فوتبال هم سرگرمی همیشگی من است. این تراکتور لانز بسیار قدیمی می باشد که آنرا خودم بازسازی کردم، اتاقک چوبی بر روی آن نصب کرده ام که در حقیقت برای سونا در مزرعه یا ویلاهای خارج شهر از آن استفاده می شود، این اتاقک تراکتور سال ۱۹۶۳ میلادی ساخته شده اما من آن را به یک خانه متحرک مسافرتی تبدیل کرده ام که همه چیز در آن وجود دارد از حمام برای دوش گرفتن و تخت برای خواب گرفته تا اینترنت!
 
سفر با تراکتور
سفر با تراکتور پیرمرد ۷۰ ساله
 
وی هدف از این سفر خود را حمایت از تیم ملی کشور آلمان و نشان دادن روحیه استقامت و وفاداری به فوتبال دوستان تمام جهان عنوان کرده و بر روی اتاقک چوبی خود نوشته است:سلام مسکو!
او سوار بر این تراکتور بیش از ۱۷۰۰ کیلومتر را از مسیر ۲۵۰۰ کیلومتری محل زندگی اش تا شهر مسکو پشت سر گذاشته و به مینسک پایتخت بلاروس رسیده است، روزانه بیش از ۱۶۰ کیلومتر با تراکتور قدیمی اش با سرعت ۲۰ کیلومتر در ساعت مسافرت می کند و امیدوار است تا شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه وارد شهر مسکو شود.
 
اتاقک تراکتور
اتاقک تراکتور پیرمرد ۷۰ ساله
 
هوبرت ویرث به همراه سگ وفادارش «هگزه» در حال سفر به جام جهانی روسیه است و سگش او را نیز در این مسافت طولانی همراهی می کند.
وی در چند روز اخیر در تمام رسانه های جهان معروف شده و از هم اکنون هزاران خبرنگار در کشور روسیه منتظر ورود این پیرمرد ۷۰ ساله به شهر مسکو هستند.

سفر پیرمرد ۷۰ ساله به جام جهانی روسیه با تراکتور

 
سفر پیرمرد
پیرمردی که با تراکتور در حال سفر به جام جهانی است
حتما بخوانید :
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=52016

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0