تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

نبود مهران احمدی از جذابیت های پایتخت ۵ کم نمیکند!

نبود مهران احمدی از جذابیت های پایتخت ۵ کم نمیکند!

مهران احمدی بازیگر سریال پایتخت امسال با فیلم سینمایی مصادره در جشنواره فجر حاضر میشود اما خبری از حضور او در پایتخت ۵ نیست.

نبود مهران احمدی از جذابیت های پایتخت ۵ کم نمیکند!

مهران احمدی از حضور در جشنواره تا غیبت در پایتخت ۵

مهران احمدی بهبود سریال پایتخت با فیلم سینمایی مصادره در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر حاضر شد. این بازیگر و کارگردان سینما و تلویزیون از اولین تجربه کارگردانی و حضور نداشتن در پایتخت ۵ گفت.

مهران احمدی با مصادره در جشنواره فجر

مهران احمدی بازیگر و کارگردان سینما در خصوص حضور فیلم مصادره در جشنواره فیلم فجر گفت:هر فیلمی مختصات خودش را دارد و من زیاد قائل به این نیستم که کمدی ها در جشنواره فجر بی نصیب می مانند زیرا تاریخ ثابت کرده که برخی آثار کمدی به خوبی در جشنواره دیده شده است و امیدوارم که مصادره نیز در جشنواره فیلم فجر امسال مورد اقبال عموم قرار گیرد.

وی درباره کیفیت این دوره از جشنواره فیلم فجر افزود:به نظر من جشنواره فجر امسال بسیار پربار است زیرا بهترین کارگردانان سینمای ایران در این دوره از جشنواره حاضر شده اند. احساس می کنم رقابت در جشنواره امسال بسیار سخت است زیرا فیلمسازان آثار خوبی را راهی جشنواره کرده اند.

بازیگر فیلم “نفس” درباره اولین تجربه کارگردانی خود در سینما تاکید کرد:تجربه اولین کارگردانی در فیلم “مصادره” برای من سخت اما دلپذیر بود. در حال حاضر بسیار نگرانم ولی با وجود دوستان خوبی که داشتم این راه هر چند سخت اما به خوبی طی شد و از نتیجه کارم راضی هستم.

مهران احمدی

مهران احمدی در سریال پایتخت

وی درباره شانس دریافت سیمرغ بلورین جشنواره توسط بازیگر نقش اول فیلم مصادره اضافه کرد:رضا عطاران در این فیلم بازی بسیار خوبی را انجام داده و بعد از طبقه حساس بسیار امیدوارم که سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را از آن خود کند. رضا بازیگر بسیار خوب و بزرگی است و در مصادره به شدت درخشان عمل کرده است.

بازیگر نمایش “دن کامیلو” با اشاره به غیبت طولانی مدت خود در عرصه تئاتر اضافه کرد:من سه چهار سال پیش تئاتر “دن کامیلو” را کار کردم ولی بعد از آن نتوانستم کاری انجام دهم زیرا تئاتر بسیار سخت است و شما باید زندگی خود را چهار و یا پنچ ماه تعطیل کنید. امسال قرار بود در یک تئاتر بازی کنم که به دلیل مشغله نتوانستم آن را قبول کنم اما به امید خدا سال آینده یک اثر نمایشی را به کارگردانی خودم روی صحنه می برم.
احمدی با اشاره تولید سری جدید “سریال پایتخت” خاطرنشان کرد:از نظر من “پایتخت۵” به شدت برای مردم جذاب خواهد بود. این مجموعه آنقدر پتانسیل هنری دارد که بدون حضور من هم بسیار برای مردم جذاب خواهد بود. این حرف را اصلاً قبول ندارم که چون مهران احمدی در پایتخت نیست مردم این سریال را دوست نخواهند داشت و قطعاً امسال حتی بیش از سالهای گذشته این سریال با مردم ارتباط برقرار خواهد کرد.

چرا مهران احمدی در پایتخت ۵ بازی نکرد

مهران احمدی

مهران احمدی در سریال پایتخت

مهران احمدی در یک گفتگو گفت:«نقش بهبود از دوست داشتنی ترین نقش هایی که من بازی کردم بود. این نقش از پایتخت ۲ شروع شد و قرار شد بهبود به عنوان داماد خانواده به شخصیت های داستان اضافه شود. من در پایتخت ۵ نیستم و راستش را بخواهید دلیلش این است که سال ها است که دارم کار می کنم. درس این رشته را خواندم و الان هر کجایی از کار حرفه ام که باشم، کم یا زیاد، با زحمت این جایگاه را به دست آورده ام. برای خودم یک نقشه ی راهی دارم که گاهی به جاهای خوبی نمی رسد و گاهی هم می رسد. من مهران احمدی هستم و کمدین نیستم. کمدین ها یک نقش را بازی می کنند و تا آخر هم ادامه می دهند. من بازیگر هستم و سعی می کنم نقش های متفاوتی را بازی کنم. اگر بهبود ادامه پیدا کند به عین اله باقرزاده تبدیل می شود. من نقش های متفاوتی بازی کردم و دوست دارم این روند هم ادامه پیدا کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26426

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0