تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

بازیگر پایتخت با جایزه بازیگری اش موتور خرید!

بازیگر پایتخت با جایزه بازیگری اش موتور خرید!

بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش فریبا در سریال پایتخت روز گذشته مهمان علی ضیاء در برنامه فرمول یک شد و از زندگی پر فراز و نشیبش گفت.

بازیگر پایتخت با جایزه بازیگری اش موتور خرید!

بهرام افشاری بازیگر پایتخت مهمان فرمول یک شد

برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا روز گذشته حوالی ساعت ۱۷:۴۰ روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیا در برنامه روز گذشته فرمول یک میزبان بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش فریبا در سریال پرمخاطب پایتخت بود که بازی او مورد توجه بسیاری از مخاطبان این سریال قرار گرفت.

بهرام افشاری در برنامه فرمول یک درباره اتفاقات پر فراز و نشیب زندگی اش صحبت کرد که در ادامه بخشی از آن را خواهید خواند.

ناگفته های بهرام افشاری در برنامه فرمول یک از زندگی شخصی و کار

بهرام افشاری بعد از سلام و احوال پرسی در برنامه فرمول یک ، کد رای گیری اش در جشنواره تلویزیونی جام جم را اعلام کرد و پاسخگوی سوالات علی ضیا شد.

بهرام افشاری

بهرام افشاری بهتاش فریبا در سریال پایتخت

علی ضیا گفتگو با بهرام افشاری را با ماجرای سیمرغی که چند سال پیش گفته میشد برای کارگر ساده نیازمندیم خواهد گرفت آغاز کرد و بازیگر پایتخت در پاسخ او گفت :من برای آن فیلم کاندید هم نشدم اما اینجا لازم است که بگویم من بازیگری را از ۱۶ سالگی در تئاتر آغاز کردم و از همدان به تهران آمدم و سعادت این را داشتم و شاگرد استاد سمندریان بودم . اما درباره کارگر ساده نیازمندیم باید از منوچهر هادی واقعا قدردانی کنم که به من اعتماد کرد و خداروشکر مردم دوست داشتند و در جشنواره هم سلیقه ای رفتار شد و نشد و به نظرم کارنامه بازیگری ما مهم است و همه مردم من را با بهتاش فریبا می شناختند و دوست داشتند و بهتاش نمونه ای از جوان های امروز بود که حسابی به دل مخاطب نشست.

بهرام افشاری

بهرام افشاری در کنار خانواده پایتخت

بهرام افشاری در ادامه صحبت هایش به استقلالی بودنش اشاره کرد و از احترام خاصی که برای هواداران دیگر تیم ها قائل است صحبت کرد و ادامه داد:من قبلا فوتبالیست بودم و هیچوقت فکر نمیکردم بازیگر شوم.

علی ضیا در خلال صحبت بهرام افشاری از او درباره زمانی پرسید که به تهران آمد و از او خواست درباره مخارج و تصمیمی که برای هزینه هایش داشت صحبت کند که گفت :من تئاتر جوجه تیغی را در این باره نوشتم که قصه اش درباره هجرت بود. آدم در هر رشته ای که فکر میکند در آن استعداد دارد و موفق میشود به دلیل اینکه تهران نقطه اصلی است باید مهاجرت کند ، من اگر ۴۰ یا ۵۰ درصد پیشرفت رادر شهرستان خودم داشتم هیچوقت به تهران نمی آمدم .

بهرام افشاری

بهرام افشاری و محسن تنابنده در سریال پایتخت

بازیگر پایتخت ادامه داد :من آن سالی که به تهران آمدم جوان برتر تئاتر شدم و سال بعدش تندیس فجر را گرفتم . من آن پولی را که گرفتم از جشنواره رفتم موتور خریدم و پیک موتوری شدم تا خرج خودم را دربیاورم و الان که فکر میکنم میبینم چرا باید آدم جایزه به آن مهمی را برای بقا هزینه کند و خدا من را خیلی دوست داشت و دعای خیر پدرم دنبال من بود و امسال هم توانستم با پایتخت مورد لطف مردم قرار بگیرم.

در ادامه این گفتگوی جذاب بهرام افشاری از اولین باری که علی ضیا را در تلویزیون دید صحبت کرد و گفت :اولین باری که تو را در تلویزیون دیدم دلم میخواست با مشت شیشه تلویزیون را خرد کنم اما حالا که اینجا هستم حس خوب و دوستانه ای نسبت به تو دارم و دیگر دلم نمیخواهد تلویزیون را با دیدن تو خاموش کنم.

بهرام افشاری

بهرام افشاری بازیگر نقش بهتاش در سریال پایتخت

بازیگر پایتخت در ادامه گفتگو درباره خاطرات پایتخت و بازی در این سریال صحبت کرد و گفت :واقعا اتفاقات خوبی در پایتخت افتاد و من در همان زمانی که در پیک موتوری کار میکردم رفتم و تست دادم و محسن تنابنده به من اعتماد کرد و پایتخت بسیار مورد توجه قرار گرفت و هرکس من را میبیند فقط سراغ پایتخت ۶ را میگیرد.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31644

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0