تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

آغاز برنامه هفت همزمان با جشنواره فیلم فجر ۹۶

آغاز برنامه هفت همزمان با جشنواره فیلم فجر ۹۶

سری جدید برنامه هفت همزمان با آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر در شبکه سه سیما روی آنتن میرود.

آغاز برنامه هفت همزمان با جشنواره فیلم فجر ۹۶

برنامه هفت همزمان با آغاز جشنواره فجر روی آنتن میرود

برنامه هفت که مدتی پیش با اجرای بهروز افخمی و مسعود فراستی روی آنتن شبکه سه سیما رفته بود پس از مدتی توقف در پخش همزمان با آغاز جشنواره فجر روی آنتن میرود.

سید مرتضی میرباقری معاون سیمای رسانه ملی، درخصوص زمان پخش برنامه تلویزیونی هفت گفت:برنامه «هفت» با تهیه کنندگی سعید پروینی، با آغاز سی و ششمین جشنواره فیلم فجر روی آنتن می رود. عوامل تولید آن در حال حاضر مشغول آماده سازی جهت اجرایی شدن برنامه هستند.

وی در خصوص مجری برنامه خاطرنشان کرد:چندین مجری برای این برنامه انتخاب شدند که انتخاب نهایی آنها را به تهیه کننده برنامه سپرده ام.

برنامه هفت

زمان پخش سری جدید برنامه هفت مشخص شد

گفتنی است؛ سری اول برنامه سینمایی «هفت» با اجرای فریدون جیرانی روی آنتن شبکه سه رفت و بعد از آن محمود گبرلو و بهروز افخمی اجرای برنامه را به عهده گرفتند.

همچنین قرار بود اواخر فروردین ۹۶ سری جدید برنامه هفت پخش شود؛ اما این اتفاق رخ نداد. حالا با اعلام خبر پخش سری جدید برنامه قبل از جشنواره سی و ششم فیلم فجر باید منتظر ماند و دید، سری جدید برنامه هفت چه تغییراتی خواهد داشت.

شایان ذکر است؛ این روزها برنامه «سینما دو» با اجرای حامد عنقا از شبکه دو و «شب های شفاهی» محمود گبرلو از شبکه «شما» در نبود برنامه هفت به مسائل سینما می پردازند.

برنامه هفت

برنامه هفت به پخش نزدیک میشود

برنامه هفت بعد از چند دوره که با اجرای فریدون جیرانی، محمود گبرلو و بهروز افخمی روی آنتن شبکه سه رفت قرار بود اواخر فروردین امسال دوباره روی آنتن برود اما این اتفاق رخ نداد.و اما ماجراها از آنجا آغاز شد که این برنامه بهمن سال گذشته بعد از جشنواره فیلم فجر حاشیه هایی پیدا کرد و قرار شد با تغییراتی از ابتدای سال ۹۶ پخش شود اما به طور ناگهانی اعلام شد که بهروز افخمی دیگر اجرای برنامه را بر عهده ندارد.

مدت زمان زیادی تا سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر باقی نمانده است و اگر این برنامه بخواهد در جریان یک جشنواره سینمایی به شکل موفقی عمل کند نیاز است که زودتر روی آنتن برود تا شکل و شمایل و مسیر خود را پیدا کند.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26279

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0