تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

مرگ تلخ و دردناک کثیف ترین مرد اروپا + تصاویر

مرگ تلخ و دردناک کثیف ترین مرد اروپا + تصاویر

مرد بی خانمانی که کثیف ترین مرد اروپا نام گرفته بود و محل خوابش انبوهی از خاکسترهای داغ بود پس از طی بیماری سرانجام در گذشت.

مرگ تلخ و دردناک کثیف ترین مرد اروپا + تصاویر

 کثیف ترین مرد اروپا در سن ۶۰ سالگی درگذشت

درگذشت کثیف ترین مرد اروپا اتفاق ناگوار و تلخی بود که برای این مرد در سن ۶۰ سالگی رقم خورد مردی که داستان زندگی اش پر از غم و اندوه بی پایان است.

شخصی به نام “لودویک دولزال” که “کثیف ترین مرد اروپا” لقب گرفته بود در ۶۰ سالگی در روستای خود در جمهوری چک درگذشت. وی که از یک مشکل روانی رنج می برد، تا پیش از مرگش هرچه داشت را سوزاند. او همیشه پلاستیک و هر چه نزدیک خود داشت را می سوزاند و خاکستر آن را به صورت خود می مالید. همین امر باعث شده بود به او لقب “کثیف ترین مرد اروپا” را بدهند. آتش نشان ها بارها برای خاموش کردن آتشی که وی به راه انداخته بود، وارد عملیات شدند.

 
“لودویک دولزال” با حقوقی که دولت چک برایش تعیین کرده بود، زندگی خود را می گذراند؛ اما از بیم اینکه وی هر ماه این پولها را هم بسوزاند، حقوق او در اختیار مقامات محلی روستا قرار می گرفت و آنها با این پول هر روز به او غذا می دادند.
 
زمانی که یک روز این پیرمرد ۶۰ ساله برای تحویل گرفتن غذای خود مراجعه نکرد، مردم روستا به خانه محقر او رفتند و جسد او را در آنجا پیدا کردند.

 

کثیف ترین مرد اروپا
 
کثیف ترین مرد اروپا
 
کثیف ترین مرد اروپا
 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47387

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0