تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
1

غوغای عکسهای دخترانه پسر ۱۲ ساله در اینستاگرام + تصاویر

غوغای عکسهای دخترانه پسر ۱۲ ساله در اینستاگرام + تصاویر

نس پسر ۱۲ ساله اهل تایلند است که با انتشار عکس های خود با آرایش و گریم باورنکردنی دخترانه در اینستاگرام مشهور شد و در حال حاضر بیش از ۲۸۰۰۰۰ طرفدار در صفحه مجازی خود دارد.

غوغای عکسهای دخترانه پسر ۱۲ ساله در اینستاگرام + تصاویر

شهرت باورنکردنی پسر ۱۲ ساله با عکسهای دخترانه و آرایش شده

پسر ۱۲ ساله تایلندی موفق شده است به جایگاه مشهوری برسد و پول کافی برای ساخت خانه جدید با نشان دادن آرایش و لباس های دخترانه ، مهارت هایی در اینستاگرام کسب کند. “نس “پسری از تایلند، بنا بر گزارش ها ، با آرایش مادرش در سن بسیار پایین شروع به نمایش کرد اما به جای دلسرد کردن والدین او، نه تنها از سرگرمی او حمایت کردند بلکه به او انعام دادند.

نس پسر 12 ساله

حالا نس در شبکه های اجتماعی صفحه شخصی دارد و او به تنهایی بیش از ۲۸۰،۰۰۰ طرفدار در اینستاگرام دارد و می تواند با ارسال آموزش های آرایش و عکس های خود به شکل یک دختر که در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید در پلت فرم اشتراک گذاری عکس محبوب و کسب درآمد از این راه از خانواده اش حمایت کند. او اخیرا با گذاشتن عکسی از خانه جدیدی که موفق به ساخت برای پدر و مادرش شده بود ، تیتر اخبار در سراسر آسیا شد.

گریم باورنکردنی پسر 12 ساله

ستاره جوان اینستاگرام روی پروفایل خود نوشت:” نس” فقط ۱۲ ساله است، اما تونایی دارد خانه ای برای پدر و مادرش بسازد. اگرچه نس تنها پسری نیست که برنامه های آموزشی آرایش را به صورت آنلاین ارسال می کند بلکه در واقع روندی قوی در سرتاسر آسیا است – چیزی که او را از هم متمایز می کند توانایی او برای استفاده از مهارت های خود برای تبدیل خودش به یک دختر است.کار او اغلب با لباس های پر زرق و برق ، کلاه گیس مصنوعی، مژه های مصنوعی و ماهرانه انجام می گیرد که برخی هنرمندان آرایش حرفه ای را خجالت زده می کند.

آرایش ماهرانه پسر بچه

طبق گفته نس، همکلاسی های نس گاهی او را به خاطر سرگرمی اش مورد تمسخر قرار می دهند، اما اهمیتی نمی دهد، چرا که چیزی است که او را خوشحال می کند.استعدادهای نس نه تنها صدها هزار طرفدار وفادار را در اینستاگرام به دست آورده است، بلکه معاملات تبلیغاتی سودمند و دعوت به رویدادهای مختلف، در تایلند و در کشورهای خارجی مثل چین را به ارمغان آورده است.

پسر معروف اینستاگرام

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=53827

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0