تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

محتویات کیف اسرار آمیز ملکه الیزابت + تصاویر

محتویات کیف اسرار آمیز ملکه الیزابت + تصاویر

کیفی که همیشه الیزابت ملکه بریتانیا به همراه دارد چه رازی در خود نفهته است؟آیا میدانید ملکه از این کیف برای علامت دادن به محافظان و کارمندانش استفاده می کند؟

محتویات کیف اسرار آمیز ملکه الیزابت + تصاویر

راز کیف دستی های ملکه الیزابت

بیش از چندین کیف دستی متعلق به الیزابت ملکه بریتانیا می باشد که هر کدام به نوعی مختص یه مراس وی می باشد اما این کیف جالب توجه که در این بخش با آن آشنا می شوید بسیار عجیب و فلسفه ای جذاب و اسرارآمیز دارد که مطمئنآ به نظرتان جالب می رسد.

اگر تا به حال به تصاویر تلویزیونی دقت کرده باشید، متوجه شده اید که ملکه انگلیس هنگام ظاهر شدن در جمع های مختلف، دو وسیله را همراه خود دارد:یک کلاه عجیب و یک کیف ساده سیاه رنگ. بیشتر افرد با این کیف به ظاهر ساده آشنایی دارند، اما کمتر کسی از کاربرد عجیب و جالب آن آگاه است. ملکه از این کیف برای علامت دادن به محافظان و کارمندانش استفاده می کند.

این سامانه ساده باعث می شود که وی در مواقعی که احساس ناراحتی می کند و قصد دارد محل را ترک نماید، بتواند موضوع را به اطرافیانش انتقال دهد. بر اساس گزارش ها، اگر ملکه در یک مراسم کیف خود را روی میز بگذارد، این معنا از آن بر می آید که کارکنان باید مراسم را در حداکثر ۵ دقیقه به اتمام برسانند. اگر کیف روی زمین قرار بگیرد، به این معناست که کارمندان او را از مکالمه فعلی وی خلاص سازند.

به نظر می رسد که ملکه بیش از ۲۰۰ عدد از این نوع کیف ها داشته باشد. با این حال هنوز به طور کامل مشخص نیست که وی چه چیزهایی را در آن قرار می دهد. البته حدس هایی در این زمینه مطرح می گردد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

بیشتر لوازم مورد نیاز ملکه مانند لباس اضافی، سنجاق، سوزن و قفسه اضافی، توسط خدمتکاران او حمل می شود. ملکه بریتانیا همچنین یک آینه کوچک و رُژ لب را با خود حمل می کند. این موضوع را یکی از عکاسان سلطنتی مطرح کرده و دوربین پاپاراتزی ها نیز تصویر زیر را شکار کرده اند.

ملکه الیزابت

«سالی بدل اسمیت» نوسینده کتاب «ملکه الیزابت:بانویی که پشت تاج و تخت قرار دارد»، اظهار داشته که ملکه علاوه بر موارد بالا، عینک مخصوص مطالعه، قرض نعناع و خود نویس را نیز همراه خود دارد. همچنین گفته می شود یک دفترچه یادداشت گران قیمت ۲۵ تا ۵۰ هزار تومانی نیز در گردهمایی های یکشنبه کلیسا همراه اوست.

گیره یا قلابی که ملکه بریتانیا همراه خود می برد، در میز قرار داده شده و وی کیف خود را به آن آویزان می کند تا دیگر نیازی نباشد آن را دستش بگیرد. یکی از افرادی که در ضیافت شام همراه با ملکه حضور داشته، می گوید که وی نیز همانند بقیه قبل از آن که بخواهد گیره را به میز متصل کند، به آن آب دهان می زند.

ملکه الیزابت

یک زندگی نامه نویس سلطنتی اضافه نموده که شاید در کیف ملکه بریتانیا یک موبایل نیز قرار داشته باشد. ظاهرا او با استفاده از آن با نوه هایش صحبت می کند. هنوز مشخص نیست که این موبایل یک تلفن هوشمند است و یا آن که تنها کاربری ساده دارد. عکس های خانوادگی و خرده ریزهایی مانند حیوانات کوچک از سوی نوه هایش، دیگر مواردی هستند که احتمالا در کیف ملکه بریتانیا قرار دارند.

چیزی که الیزابت را از سایر موارد مشابه متمایز می کند، این است که او چه چیزهایی را در کیف خود قرار نمی دهد؟ در کیف وی خبری از گذرنامه و کلید نیست و او به حمل پول یا کارت اعتباری نیز نیازی ندارد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48091

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0