تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

کار جنون آمیز زن جوان برای شباهت به ملانیا ترامپ + عکس

کار جنون آمیز زن جوان برای شباهت به ملانیا ترامپ + عکس

جراح زیبایی و پلاستیک مشهور زنی را با چندین جراحی مخصوص شبیه ملانیا ترامپ خواهد کرد ، تصمیم عجیب این زن ۴۲ ساله برای او وقت و هزینه ی بالایی خواهد داشت.

کار جنون آمیز زن جوان برای شباهت به ملانیا ترامپ + عکس

زنی که می خواهد شبیه ملانیا ترامپ شود

بعد از دختر و زن جوانی که با انجام چندین جراحی زیبایی سعی داشتند خود را شبیه ایوانکا دختر دونالد ترامپ کنند حالا نوبت زن ۴۲ ساله ایست که تصمیم دارد شبیه بانوی اول آمریکا ملانیا ترامپ شود.

ملانیا ترامپ

جراحی های زیبایی که قرار است این زن را شبیه ملانیا ترامپ کند

۸ جراحی زیبایی برای شباهت به ملانیا ترامپ

 “کلودیا سیبرا” ۴۲ ساله برای انجام ۸ جراحی زیبایی به مدت دو هفته در یکی از کلینیک های مشهور زیبایی تگزاس خواهند ماند تا به چهره دلخواهش برسد.

Claudia Sierra, 42, is having eight procedures done by a Texas plastic surgeon 

مادر دو فرزند با نظر متخصص زیبایی خود که یکی از بهترین های شهر است باید جراحی زیبایی بینی ، بالا بردن پلک و تزریق ژل بوتاکس ، لیپوساکشن را در چندین قسمت بدن خود انجام دهد.

دکتر ” فرانکلین رز” یکی از متخصصان جراحی پلاستیک و زیبایی است که در تغییر چهره افراد به شکل شخصیت مورد علاقه شان شناخته شده است پیش از این با دریافت ۹۰ هزار دلار دختر جوانی را برای شبیه شدن به ایوانکا جراحی کرده است و این بار قصد دارند زنی را مشابه ملانیا تغییر شکل دهد. او می گوید:در سال گذشته زنان و دختران بسیاری برای شبیه شدن به ایوانکا به من مراجعه کرده اند و اینکه خانمی برای شبیه شدن به ملانیا نزد من امده برایم عجیب نبود.

ملانیا ترامپ

پزشک متخصص جراحی زیبایی که این زن را به ملانیا ترامپ شبیه خواهد ساخت

ملانیا ترامپ

ملانیا ترامپ

عکس زنی که تصمیم گرفته شبیه ملانیا ترامپ شود

“کلودیا سیبرا” قرار است در ۱ روز ۶ جراحی زیبایی از ۸ جراحی تجویز شده را داشته باشد برای همین در مرحله امادگی قرار داد.”کلودیا” در مورد تصمیم خود می گوید:ملانیا برای من مظهر قدرت است و دوست دارند زنی مثل رو باشند برای همین تصمیم گرفته اند علاوه بر تغییر درونم شکل ظاهری خود را نیست به میلانیا نزدیک کنم. 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3573

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0