تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
1

لباسی که کیت میدلتون همیشه باید همراه داشته باشد!

لباسی که کیت میدلتون همیشه باید همراه داشته باشد!

مدلهای شیک لباس کیت میدلتون که همیشه مورد توجه زنان و دختران است رازهایی دارد که یکی از آنها مربوط به زمانی است که او و خانواده اش به سفر می روند و باید لباس خاصی را همراه داشته باشند.

لباسی که کیت میدلتون همیشه باید همراه داشته باشد!

کیت میدلتون همیشه باید این لباس را همراه داشته باشد

خانواده سلطنتی آداب و رسوم خاصی را در انتخاب و پوشیدن لباس هایشان دارند که بایستی با رعایت آنها در در انظار عمومی حاضر شوند. یکی از این قوانین در مورد لباس هایی است که انها هنگام سفر به شهرها و کشورهای دیگر باید همراه خود داشته باشند ، این لباس کیت میدلتون و خانواده اش برای یک اتفاق ناگهانی است.

لباس کیت میدلتون

لباس خاص کیت میدلتون در سفرهای خارجی

به گزارش میرر دوشس کمبریج کیت میدلتون همسر پرنس ویلیام لباس خاصی را باید داخل وسایلی که هنگام مسافرت با خود می برد همراه داشته باشد لباسی که شاید هیچ کدام از ما داخل چمدان مسافرتی خود نمی گذاریم. این مسئله برای این است که نه تنها کیت میدلتون بلکه تمامی اعضای خانواده اش باید برای برخی از موقعیت ها آماده باشند.

لباسی که کیت و خانواده اش باید داخل چمدان مسافرتی خود داشته باشند لباس مشکی است که اگر به طور ناگهانی یکی از اعضای خانواده شان مثلا ملکه فوت کرد آنها لباس مشکی در دسترس داشته باشند.

لباس کیت میدلتون

کیت میدلتون و خانواده اش باید در سفر با خود لباس مشکی ببرند

به گزارش این سایت قرار گرفتن لباس مشکی بین لباس های آنها هنگام مسافرت احتمالا برای اماده بودن هنگام فوت ملکه انگلیس است که البته در حد حدس می باشد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48967

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0