تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

ساده ترین راه حالت دار کردن مو در خانه

ساده ترین راه حالت دار کردن مو در خانه

حالت دار کردن مو و فرم دادن به موها در خانه با ساده ترین وسایل انجام میشود, با این روش ساده موهایتان را از سادگی در می آورید.

ساده ترین راه حالت دار کردن مو در خانه

حالت دار کردن مو در خانه

با این روش بسیار ساده و با وسایل دم دستی می توانید موهای تان را از سادگی در بیاورید و حالت دهید. گاهی هم که به مجلسی دعوت هستید، می توانید از روز قبل موها را حالت دار کنید تا روز مهمانی تان، موها را زیباتر درست کنید.

حالت دار کردن مو

آموزش حالت دار کردن مو

اگر می خواهید موهای آراسته و مواجی داشته باشید، تنها راه آن رفتن به آرایشگاه نیست. یکی دو بسته بیگودی در سایزهای متفاوت، دو بسته سنجاق سر بزرگ یا حتی مقداری نوار از جوراب های زنانه ای که دیگر به دردتان نمی خورد و معمولا در خانه زیاد پیدا می شود می تواند کمک خوبی برای فرم دادن به موهایتان باشد.

کافی است وقتی موها هنوز کمی نم دارد به کمک یک ماژیک قطور که مو را حلقه کنید و یک بند پارچه ای را از توی حلقه مورد کرده گره بزنید.

راه دیگر این است که حلقه مویی درست کرده با سنجاق به کف سرتان محکم کنید. تمام موهایتان را می توانید همین طور بپیچید.
بیگودی های مختلف نیز می توانند به شما کمک کنند.

اگر بخواهید موهای ویو شده داشته باشید می توانید موهای خود را وقتی نم دارد از یک تا ۱۰ رشته ببافید و یک روز صبر کنید. فردا وقتی موهای خود را باز کنید، شگفت زده خواهید شد. وسایلی چون بابلیس و اتوی مو را نیز همه می شناسیم.
می بینید که با تغییرات کوچکی در شیوه زندگی می توانید نتایج خوبی به دست آورید. بی تردید هر یک از شما راه های مناسب دیگری نیز سراغ دارید و می توانید کشف کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3474

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0