تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
1

نفس آتشین به صورت مرد جوان چسبید! + تصاویر

نفس آتشین به صورت مرد جوان چسبید! + تصاویر

بخشی از جشنواره اجرای نمایش نفس آتشین بود که همیشه افراد زیادی برای تماشای آن حاضر می شدند ، نمایش به خوبی اجرا شد تا زمانی که یکباره خطای بازیگر حادثه آفرید.

نفس آتشین به صورت مرد جوان چسبید! + تصاویر

عاقبت دردناک اجرای نمایش نفس آتشین

اجرای نمایشی خطرناک با خطایی کوچک موجب حادثه ای دلخراش برای مرد جوان شد. مرد جوان نترس که برای جذب تماشاچی اعلام کرد که قصد دارد نمایش نفس آتشین را اجرا کند این کار را قبلا بارها انجام داده بود اما اینبار اتفاق تلخی برایش افتاد که شاید موجب شود تا این بخش از نمایشش را برای همیشه حذف کند.

بازیگر جوان در مقابل گروهی بیننده در یکی از جشنواره های روسیه بعد از خطا رفتن هدفش دچار سانحه ای تلخ شد ، مرد جوان قصد داشت سه بار نفس آتشین را اجرا کند که در مرحله آخر نمایش به دلیل اشتباه او در خارج کردن نفسش آتش به سمت صورت او بازگشت . حاضرین در صحنه با فریاد و وحشت به سمت او رفتند تا صورت آتش گرفته ی او را مهار و خاموش کنند .

تصاویر سوختگی صورت مرد جوان در حین اجرای نمایش نفس آتشین

نفس آتشین

نفس آتشین

لحظه دلخراش سوختن صورت مرد جوان حین اجرای نمایش نفس آتشین

نفس آتشین

 

بعد از بازگشت شعله های آتش به سمت صورت این مرد روی زمین افتاد و تلاش کرد تا آتش را خاموش کند ولی وجود مواد اشتعال زایی که برای نمایش استفاده کرده بود کار را برای او دشوار کرد.مرد جوان به سرعت با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد تا فورا درمان شود.

حاضرین در صحنه و شاهدان سانحه تلخ می گویند:ابتدا نمایش جالب و دیدنی بود تا اینکه مرد اجرا کننده اشتباه کوچکی انجام داد که صحنه ی دلخراشی خلق کرد ، شعله های آتش به سمت صورتش بازگشت و همه ی ما وحشت زده برای کمک به سمتش رفتیم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=67675

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0