تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

سنگ مثانه ی غول پیکر زن چینی خبرساز شد + تصاویر

سنگ مثانه ی غول پیکر زن چینی خبرساز شد + تصاویر

سنگ مثانه یا یک توپ تنیس! زنی که سالها یک سنگ کلسیمی را در بدن خود داشته است تصور می کرد تکه ای استخوان در معده اش گیر کرده که او را دچار ناراحتی کرده است.

سنگ مثانه ی غول پیکر زن چینی خبرساز شد + تصاویر

سنگ غول پیکری که از مثانه یک زن خارج شد

پزشک جراح موفق شود سنگ مثانه  بزرگی که از قرار معلوم مدتها در مثانه یک زن وجود داشته را با موفقیت خارج کند ، بیمار چند روزی بود که با دیدن خون در ادرارش نگران شده بود اما درد و علائمی خاصی نداشت.

سنگ مثانه

عکس بزرگترین سنگ مثانه 

خارج شدن سنگ مثانه ۷۶۰ گرمی از مثانه زن چینی

دکتر “لیو فنگ” اورولوژیست ارشد بیمارستان “مردم” در چین و جراح این زن می گوید:بیمار با درد معده و خون در ادرار به من مراجعه کرد اما هیچ اشاره ای به علائمی که نشان دهنده سنگ مثانه در او باشد نداشت.

اندازه بزرگ سنگ مثانه در قسمتی که در عکس دیده می شود موجب شده بود که زن دردی در ستون فقرات خود احساس کند و تصور کند که مشکل مهره و ستون فقرات دارد.بعد از عکسبرداری ها شگفت زده شدم ، باورم نمیشد که چنین سنگ بزرگی در این بخش از بدن بیمار وجود داشته و و هنوز دچار دردهای غیرقابل تحمل نشده است.

سنگ مثانه

عکس باورنکردنی از وجود سنگ مثانه خیلی بزرگ در بدن یک زن

سنگی به قطر تقریبا ۱۰ سانتی متری که باید هرچه سریعتر با جراحی خارج می شد.

پزشک جراح در ادامه گفت :به احتمال زیاد این سنگ در طول چندین سال رشد کرده و به این بزرگی شده است. وزنه این سنگ مثانه درشت ۷۶۰ گرم گزارش شده است.

سنگ مثانه

بیمار بعد از جراحی در مورد وضعیت جسمی خود گفت :سالها بود که احساس می کردم تکه ای استخوان داخل معده یا جایی بین کمر و معده ام دارم باما وضعیت من در حذفی حاد نبود که به پزشک مراجعه کنم مدام با خود فکر می کردند که احتمالاً احساس نادرستی که من در خود دارم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48661

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0