تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

زندگی سخت دختر معلول ۲۰ ساله و پدر سرطانی اش + عکس

زندگی سخت دختر معلول ۲۰ ساله و پدر سرطانی اش + عکس

زندگی سخت دختر معلول ۲۰ ساله و پدر سرطانی اش رسانه ای شد این دختر با همه محدودیت هایی که دارد تسلیم نشده و ثابت کرده زندگی جریان دارد.

زندگی سخت دختر معلول ۲۰ ساله و پدر سرطانی اش + عکس

تلاش دختر معلول ۲۰ ساله برای درمان سرطان پدرش

این دختر معلول با شرایط سختی زندگی می کند و با امید و اراده راسخ تمام ساعات روزانه خود را مشغول کار کردن است تا هزینه درمان پدر بیمارش را تامین کند.

وانگ جینگ دختر جوانی است که با وجود معلولیت جسمی و بیماری های دیگری که دارد برای خود کاری دست و پا کرده تا بتواند هزینه های درمان پدرش را که به سرطان مبتلاست، تأمین کند.

وانگ جینگ به صورت پاره وقت فروشنده یک مرکز است و وقتی به خانه می رسد تا نیمه شب آن روز پای کامپیوتری که در خانه دارد می نشیند و کارهای شرکت های دیگر را راه می اندازد تا بتواند با درآمد ماهانه اش خرج درمان سرطان پدرش را بپردازد.

دختر معلول

دختر معلول و پدر سرطانی اش

این دختر جوان که ۲۰ سال بیشتر ندارد، جدا از معلولیت جسمی از پوکی استخوان نیز رنج می برد و شرایط سخت کاری به حال بد وی دامن می زند. پیشرفت سرطان پدرش اوضاع را بدتر کرده و وانگ بیشتر ساعات شبانه روز را بیدار می ماند تا کار کند و پول درآورد.

پدر وانگ دیگر قادر به کار کردن نیست؛ از طرفی دوست ندارد دخترش با این شرایط فیزیکی کار کند، به همین دلیل برای درمان سرطانش راه ها و مکان های ارزانی را انتخاب می کند تا با باقی مانده آن وانگ به درمان خود نیز رسیدگی کند.

یک افسر پلیس هنگامی که به طور اتفاقی از شرایط زندگی وانگ مطلع شد برای وی کامپیوتر جدید و پیشرفته ای خرید تا بتواند در زمان کوتاه تر درآمدزایی بیشتری کند.

این افسر پلیس اکنون هر هفته به همراه دوستانش برای ملاقات وانگ و پدرش به خانه آنها سر می زند.

وانگ در استان هوئبی چین زندگی می کند. این استان در مرکز این کشور قرار گرفته و مرکز آن شهر ووهان است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47959

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0