تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
2

مهربان ترین خواهر شوهر سال ۹۵

مهربان ترین خواهر شوهر سال ۹۵

این مطلب مهربان ترین خواهر شوهر سال ۹۵ را به شما معرفی می کند، کسی که پا به پای زن برادر خود از حق او در دادگاه دفاع می کرد.

مهربان ترین خواهر شوهر سال ۹۵

 مهربان ترین خواهر شوهر سال ۹۵ چه کسی بود؟

خیلی از افراد بر این باورند که رابطه بین عروس خواهر شوهر همیشه یکی از سخت ترین و تیره و تار ترین روابط خانوادگی است اما همیشه اینطور نیست که فکر می کنند چرا که گزارش زیر مهربان ترین خواهر شوهر سال ۹۵ را به شما معرفی می کند کسی که پا به پای زن برادر خود از حق او در دادگاه دفاع می کرد.

زوج پزشک به دادگاه خانواده رفتند تا ازهم طلاق بگیرند. مرد مخالف بود و زن اصرار به جدایی داشت. زن جوان دیگری در صحن دادگاه خانواده با عصبانیت به حمایت از عروس شان پرداخت و برادر خود را مقصر اصلی شناخت.

خواهر شوهر

سال گذشته در اتاق شعبه ۲۶۸ دادگاه ونک جوی حاکم بود که تعجب قاضی را هم برانگیخته بود.

روی صندلی دو زن نشسته و مرد جوان در صندلی پشت سرشان ساکت سر به زیر انداخته و در حال تماشای این صحنه است. چهره ای خونسرد دارد و گاه عصبی می شود و به مبارزه می پردازد. همسر این مرد نیز در سکوت اشک می ریزد و زن دیگری به دفاع از وی پرداخته و رو به قاضی می گوید:من نمی زارم فرزاد حق بیتا را بخورد. باید همه حقوق و مهریه اش را بدهد. مردی که دنبال خوشگذرانی هایش است همان بهتر که نباشد. سپس برمی گردد رو به مرد می گوید نمی ذارم او را اذیت کنی ۱۰ سال در همه شرایط کنارت بود و حالا نه طلاقش می دهی نه سر زندگی ات هستی و نه حقوقش را می دهی دست از آزار دادن بردار! با صحبت های این زن قاضی عموزادی آنها را دعوت به سکوت می کند و از زن جوان می خواهد فرصت دهد تا برادرش از خودش دفاع کند.

فرزاد ۳۵ ساله که توقع نداشت خواهرش به دفاع از عروس خانواده بپردازد گفت من و همسرم پزشک هستیم و در این مدت هیچ چیزی برای بیتا کم نگذاشته ام، حتی یک خودروی لوکس ۱۵۰ میلیونی برایش خریدم درحالی که او حتی گواهینامه ندارد و سوار هم نمی شود من زندگی ام را دوست دارم و طلاقش نمی دهم.

زن ۳۳ ساله که تاکنون در سکوت اشک می ریخت گفت:من و همسرم ۱۰ سال پیش به عقد هم درآمدیم و زندگی خوبی داشتیم ولی فرزاد هیچ توجهی به من نمی کند و اوقات فراغتش را با دیگران می گذراند و دایم در حال خوشگذرانی است. فرزاد هم که حرف های بیتا را می شنید گفت:من همسرم را طلاق نمی دهم و فقط ۵۰۰ میلیون تومان دارم که می توانم در قالب مهریه پرداخت کنم.

در این لحظه خواهر شوهر بیتا نیز به دفاع از عروس شان رو به قاضی گفت:برادرم به زنش ظلم کرده. این حق بیتا نیست. من نمی گذارم فرزاد او را بازی دهد و حمایتش می کنم. فرزاد حتی از ترسش همه دار و ندارش را به نام مادرمان زده. من خودمم یک زنم، نمی گذارم حق او پایمال شود. این رسم زندگی ۱۰ ساله نیست. آنها هر دو تحصیلکرده هستند و از شرایط مالی بسیار خوبی برخوردارند و جایگاه اجتماعی خوبی دارند ولی فرزاد بی انصافی می کند، اگر قرار نیست او را طلاق دهد با آرامش کنار هم زندگی کنند ولی او این را هم قبول ندارد. قصدش فقط اذیت کردن بیتا است.

قاضی حسن عموزادی با شنیدن اظهارات این خانواده رسیدگی به این پرونده را در دستور کار خود قرار داد تا رأی را صادر کند این درحالی است که مهریه زن جوان ۱۱۴ سکه بهار آزادی است.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48073

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0