تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
3

جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی زندانی ها

جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی زندانی ها

هدایت هاشمی بازیگر کشورمان تصویر جدیدی از بازی در فیلم سینمایی زندانی ها ساخته مسعود ده نمکی منتشر کرد و درباره این فیلم سینمایی نوشت.

جدیدترین تصاویر از فیلم سینمایی زندانی ها

چه خبر از ساخت فیلم سینمایی زندانی ها

مسعود ده نمکی که با فیلم اخراجی ها در بین مخاطبان سینما شناخته شده است در جدیدترین ساخته سینمایی اش به سراغ فیلمی با عنوان زندانی ها رفت. فیلم سینمایی زندانی ها جدیدترین ساخته مسعود ده نمکی با حضور بازیگرانی جدید و شناخته شده در سینما و تلویزیون کشورمان است که از اوایل تیرماه جلوی دوربین رفته است.

این کارگردان کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر آغاز تصویربرداری فیلم سینمایی زندانی ها را منتشر کرد و هدایت هاشمی یکی از بازیگران این فیلم تصاویر جدیدی از حضور در زندانی ها را با هوادارانش به اشتراک گذاشت.

عکس های جدید از فیلم سینمایی زندانی ها

هدایت هاشمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی جدید از بازی در فیلم سینمایی زندانی ها به روز کرد.

فیلم سینمایی زندانی ها

هدایت هاشمی ، هومن برق نورد و بهنام تشکر در فیلم سینمایی زندانی ها

هدایت هاشمی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:فیلم سینمایی زندانی ها در حال فیلمبرداری ست. از حضور در این فیلم بسیار خوشحالم. به جز فیلمنامه خوب و گروه حرفه ای هم بازی شدن با هومن و بهنام دلیل مهم من برای بازی در این فیلم است .

عکس از:حسن شجاعی

#هدایت_هاشمی #هومن_برق_نورد #بهنام_تشکر #مسعود_ده_نمکی #زندانی ها

فیلم سینمایی زندانی ها

بازیگران فیلم سینمایی زندانی ها با گریمی متفاوت

بازیگران فیلم سینمایی زندانی ها عبارتند از :هدایت هاشمی، بهنام تشکر، هومن برق نورد، بهاره افشاری، بهنوش بختیاری، اصغر نقی زاده، رسول نجفیان، امیر نوری.

هدایت هاشمی

گریم متفاوت هدایت هاشمی در فیلم سینمایی زندانی ها

عوامل ساخت فیلم سینمایی زندانی ها عبارتند از :تهیه کننده و کارگردان :مسعود ده نمکی ،مجری طرح :علیرضا نجف زاده ،مدیر تولید :امیر ابراهیمی ، برنامه ریز و دستیار اول کارگردان :امید جزینی ،مدیر فیلم برداری :فرشاد گل سفیدی ، طراح صحنه و لباس :بهزاد جعفری ،طراح گریم :شهرام خلج ،صدابردار :فرشید احمدی ،مدیر تدارکات :جواد قاسمی ،تدوین :خشایار موحدیان ،جلوه های ویژه ی میدانی :ایمان کرمیان ،جلوه های ویژه ی بصری :سعید خلیلی ،عکاس :حسن شجاعی.

هدایت هاشمی

چهره جدید هدایت هاشمی در فیلم سینمایی زندانی ها

فیلم سینمایی زندانی ها

گریم بهنام تشکر در فیلم سینمایی زندانی ها

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27756

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0