تاریخ : دوشنبه, ۲۷ فروردین , ۱۴۰۳ Monday, 15 April , 2024
0

گران ترین و بزرگترین ماهی جهان + عکس

گران ترین و بزرگترین ماهی جهان + عکس

ماهی کپور قرمز و سفیدی در کشور ژاپن با قیمت بسیار زیاد و باورنکردنی به فروش می رسد که به عنوان گران ترین ماهی زنده لقب گرفت.

گران ترین و بزرگترین ماهی جهان + عکس

گران ترین و بزرگترین ماهی جهان

لیجند اس، ماهی کپور قرمز و سفید در ژاپن با قیمت ۲۰۳ میلیون ین (۱٫۸ میلیون دلار)که ۱ / ۳ میلیون دلار بیشتر از قبل بفروش می رسد، به گران ترین ماهی زنده تبدیل شد.
ماهی ۱۰۱ سانتی متری کوهاکو با توجه فراوان ، توسط یک جمع کننده پس از مناقصه سختی در پرورشگاه ماهی در شهر هیروشیما ژاپن خریداری شد. کپور ماده در سال گذشته جایزه اول را در نمایش معتبر کوی برنده شد و انتظار می رود امسال عنوان دومش را کسب کند که به شدت توجه خریداران را به خود جلب کرده است. اکنون انتظار می رود طرفداران و جمع کنندگان این ماهی ، از سراسر دنیا سفر کنند تا نگاهی به گران ترین ماهی که تا به حال فروخته شده، بیاندازند.
تیم ودینگتون ، متخصص کوی بریتانیا ، به دیلی میل گفت:”این یک قیمت بی سابقه برای یک ماهی کوی است . این ماهی ۱۰۱ سانتی متر و بسیار بزرگ ، متنوع است. مردم جهان از فروش کپور کوی با این قیمت هیجان زده هستند چون این یک قیمت واقعا برای یک ماهی باور نکردنی است. بهترین قیمت قبلی حدود ۴۰۰،۰۰۰ پوند (۵۰۰،۰۰۰ دلار)بود. واقعا دنیای دیوانه ای است.”
گران ترین ماهی جهان

بزرگترین و گران ترین ماهی جهان 

چیز زیادی در مورد خریداران وجود ندارد، به غیر از فردی که اسمش ینگینگ و اهل تایوان است. او واقعا فوق العاده ثروتمند و یکی از طرفداران بزرگ ماهی کوی است. خانم در حال حاضر قادر به پرورش ماهی ای که به عنوان جایزه برنده شده خواهد بود که می تواند تا ۵۰۰،۰۰۰ تخم تولید کند که تنها تا ۵،۰۰۰ از آن ها برای فروش مناسب خواهند بود. همچنین انتظار می رود اس لیجند در نمایش های تلویزیونی حداقل دو سال دیگر رقابت کند.
کپور کوی، بیش از دوازده نوع دارد که کوهاکو در آن محبوب تر و با ارزش تر است گفته می شود پرورش دهندگان کوی ممکن است با پرورش انواع نادر دیگر آزمایش کنند، اما در نهایت همه به کوهاکو باز می گردند. این نوع، رنگ پوست سفید با علامت های قرمز بزرگ در بالا است. برای اینکه بی عیب باشد، قسمت سفید آن را باید از هر گونه بی رنگی یا زرد شدن حفظ کرد.

بزرگترین تولید کننده کپور کوی

ژاپن همچنان بزرگ ترین تولید کننده کپور کوی، با ۹۰ % تولید با هدف صادرات باقی می ماند. در سال ۲۰۱۶، صادرات کپور کوی، بیش از ۳۵ میلیون دلار درآمد ایجاد کرد.
به طور شگفت انگیز، ژاپن رکورد جهانی گران ترین ماهی که تا به حال فروخته شده است را در دست دارد.
منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=53271

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0