تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
3

گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا از جنس طلا و الماس + عکس

گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا از جنس طلا و الماس + عکس

گرانترین کفش پاشنه بلند ساخته شده در دنیا ۱۵ میلیون دلار قیمت دارد ، برای تکمیل این کفش زنانه از الماس و طلا استفاده شده است.

گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا از جنس طلا و الماس + عکس

گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا

گرانقیمت ترین کفش پاشنه بلند دنیا ۱۵ میلیون دلار ارزش گذاری شد طراح بریتانیایی “debbie” وینگهام گران ترین کفش پاشنه بلند دنیا را طراحی و به نمایش گذاشت ، این کفش زنانه که با سنگهای گرانقیمت تزیین شده است بیش از ۱۵ میلیون دلار قیمت دارد.

World’s Most Expensive Pair of High-Heels Costs a Whopping $15 Million

گرانترین کفش پاشنه بلند

 گران ترین کفش پاشنه بلند جهان

“دبی وینگهام” که برای خلق آثار گرانقیمت در عرصه مد و پوشاک شهرت جهانی دارد این بار کفش پاشنه بلند خاصی را طراحی کرد .از جمله گرانبهاترین طراحی های “دبی وینگهام ” بریتانیایی لباس ۵۵ میلیون دلاری بود که با الماس سرخ تزیین شده بود.تازه ترین محصول آن کفش پاشنه بلندی است که برای تکمیل آن صدها ساعت تلاش و زحمت صرف شده است ؛ از ویژگی ها و مشخصات این جفت کفش گران بها ابتدا باید به پاشنه های آن اشاره کرد که با ۳ قیراط الماس کمیاب صورتی رنگ و ۱ قیرطا الماس آبی رنگ تکمیل شده است.

چهار الماس خالص ۳قلویی و ۱۰۰۰ الماس ریز دیگر نیز در تزیینات کفش پاشنه بلند گران قیمت است.همانطور که می بینید این کفش به رنگ طلایی است که در حقیقت با رنگ طلای ۲۴ عیار ساخته شده است.

گرانترین کفش پاشنه بلند

گرانترین کفش پاشنه بلند

عکس مدل گرانترین کفش پاشنه بلند دنیا

 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1070

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0