تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
1

گران ترین کفش زنانه دنیا به قیمت ۱۷ میلیون دلار ! + عکس

گران ترین کفش زنانه دنیا به قیمت ۱۷ میلیون دلار ! + عکس

گرانترین و با ارزش ترین کفش دنیا با طلا و الماس در امارات ساخته شد، این کفش پاشنه بلند ساخته شده از طلا ۱۷ میلیون دلار ارزش دارد.

گران ترین کفش زنانه دنیا به قیمت ۱۷ میلیون دلار ! + عکس

امارات اقدام به ساخت و فروش کفش ۱۷ میلیون دلاری کرد

گرانقیمت ترین کفش دنیا با ارزش باورنکردنی ۱۷ میلیون دلار در کشور امارات ساخته و رونمایی شد ، کفش از طلا و الماس. به گزارش خلیج تایمز این پاپوش لوکس در یک دوره نه ماهه و با ترکیبات طلا و الماس ساخته شده است. ارزش این کفش ۱۷ میلیون دلار می باشد و علت آن استفاده از ۲۳۶ الماس ۱۵ قیراطی ذکر شده است.

همانطور که در تصاویر این بخش از دنیای مد نمناک مشاهده می کنید این کفش در تنها هتل هفت ستاره جهان به نمایش گذاشته می شود و بعنوان نمونه سایز ۳۶ طراحی شده که پس از فروش آن را با سایز پای خریدار تطبیق خواهند داد.

کفش های “جادا” دبی با الماس طراحی می شود. در گزارشی از ماریا ماجاری یکی از طراحان خلاق جادا دبی گرفته شد او گفت :” ما میخواستیم کفش را از الماس های درجه یک بسازیم تا گران قیمت ترین واقعی را خلق کرده باشیم.”

کفش طلا

گران ترین کفش دنیا از طلا و الماس

کفش الماس

کفش ۱۷ میلیون دلاری

برای بازدید از این کفش حدود ۵۰ مهمان دعوت خواهند شد که از جمله آن ها افراد مهم و رسانه ها هستند.” او تاکید بر با ارزش بودن کفش داشت و افزود” این کفش تنها پاپوش خاص در جهان است که مشخص نیست چه کسی قرار است تصاحبش کند، او همچنین اضافه کرد :” ما برای ساخت فرم و پاشنه بی نقص آن مجبور به ساخت کفش های زیادی در ایتالیا بودیم. حتی در داخل کفش، لوگوی مربوط به دو کارخانه سازنده را با طلا ثبت کرده ایم و بنابراین کفشی راحت برای پیدا روی خواهد بود.”

گران قیمت ترین کفش دنیا

گران قیمت ترین کفش زنانه دنیا

“جادا دبی” همچنین مجموعه جدیدی شامل صندل های الماس مرواریدی با قیمت ۲۵۰۰۰ دلار به فروش می رساند. رابی استیلتوس که دارای سنگ های قیمتی طلا و الماس است و به ارزش ۲۷۰۰۰ دلار به فروش گذاشته شده و جواهرات الماس و طلا که به ارزش ۱۷۰۰۰ دلار در دسترس خواهند بود.

کفش طلا و الماس

کفش زنانه ساخته شده از طلا و الماس

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=1425

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0