تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
0

باشکوه ترین عروسی ترکیه با ۳۰۰۰ مهمان + تصاویر

باشکوه ترین عروسی ترکیه با ۳۰۰۰ مهمان + تصاویر

برای تدارک شام این عروسی مجلل و باشکوه در ترکیه ۱ تن برنج و ۲۴۰ بوقلمون استفاده شد تا ۳ هزار میهمان حاضر در آن به خوبی پذیرایی شوند.

باشکوه ترین عروسی ترکیه با ۳۰۰۰ مهمان + تصاویر

مراسم ازدواج باشکوه پسری جوان در ترکیه با ۳۰۰۰ میهمان

“مهمت بولوت گان” و سه زن او نیز با ۲۰۰ نوه خود به عروسی آمدند، اما وقتی از او پرسیدند آیا نام آنها را می دانی پاسخ داد از حفظ نه ! این مقدمه ی خبری بود که در وب سایتهای ترکیه ای برای ورود به جزئیات مراسم عروسی باشکوه و پرهزینه منتشر شد ، در واقع چنانچه در این بخش از سرگرمی نمناک خواهیم گفت “مهمت بولوت گان” پدر داماد است که تدارک چنین مراسمازدواجی را برای پسرش دیده.

عروسی باشکوه در کشور ترکیه 

پدری برای جوان ترین پسرش با بیش از ۳،۰۰۰ مهمان جشن عروسی بر پا کرد. مهمت بولوت گان و سه زنش با ۲۰۰ نوه خود به دلیل ازدواج جوان ترین پسرش عثمان به هم پیوستند.

طی گزارشات بدست آمده برای شام عروسی حدود ۱ تن برنج و لوبیا و ۲۴۰ بوقلمون تدارک دیده و در هوای آزاد پذیرایی از مهمان ها پذیرایی کردند در طول مراسم عروسی، مردان و زنان به طور جداگانه می رقصیدند و فرزندان و نوادگان آقای گان در اجرای ویژه رقص سنتی هالای شرکت کردند اما همه آداب و رسوم مورد بررسی قرار نگرفت و شیوه متداول تیراندازی هوایی توسط رهبر قبیله در ترکیه ممنوع شده بود.

عروسی پسر جوان ترکیه ای

عروسی باشکوه پسر جوان ترکیه ای 

برگزار کننده این مراسم ازدواج باشکوه مردی ثروتمند به نام “مهمت بولوت گان ” است که تصاویر آن را در این بخش از سرگرمی نمناک مشاهده می کنید ؛ رسانه های محلی از آقای گان پرسیدند آیا نام تمام فرزندان خود را می دانی او گفت همه آن ها را از حفظ نمی دانم اما وقتی آن ها را می بینم می توانم آن ها را به یاد آورم.او گفت:” من اهل ناحیه مزرا و رهبر قبیله هستم، که در دو موقعیت شهردار و رئیس دهکده بوده ام” من سه زن، ۲۴ فرزند و حدود ۲۰۰ نوه دارم، و امروز در اینجا مراسم ازدواج کوچک ترین فرزندم است” زمانی که فرزندانم را می بینم می توانم آنها را معرفی کنم، اما نمی توانم نام آن ها را از حفظ بگویم.

جشن عروسی در ترکیه

مراسم عروسی باشکوه در کشور ترکیه 

” می خواهم از همه میهمانانی که در مراسم عروسی شرکت کردند تشکر کنم. این عروسی قبیله ای است و همه اینجا هستند. یک خاندان بزرگ هستیم و ازدواج های ما معمولا بسیار زیبا هستند.

 

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=51314

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0