تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
0

عصر جدید احسان علیخانی حسابی خبرساز شد

عصر جدید احسان علیخانی حسابی خبرساز شد

اولین قسمت مسابقه استعدادیابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی شب گذشته روی آنتن شبکه سه سیما رفت و حسابی خبرساز شد.

عصر جدید احسان علیخانی حسابی خبرساز شد

عصر جدید احسان علیخانی با بخش هایی پرهیجان و حیرت انگیز

احسان علیخانی بعد از سالها اجرای برنامه ماه عسل تغییر رویه داد و برنامه ای متفاوت را روی آنتن شبکه سه سیما برد. عصر جدید مسابقه استعدادیابی متفاوتی است که با اجرای احسان علیخانی شب گذشته برای اولین بار روی آنتن رفت و شرکت کننده های این مسابقه هیجان فوق العاده ای به این برنامه دادند.

پخش اولین قسمت مسابقه عصر جدید حسابی در فضای مجازی و رسانه ها خبرساز شد و استعدادهای ویژه در این برنامه شناسایی شدند.

در اولین قسمت عصر جدید احسان علیخانی چه گذشت

اولین قسمت مسابقه استعدادیابی عصر جدید با اجرای احسان علیخانی و داوری امین حیایی، رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد و بشیر حسینی بعد از خبر ۲۲ شبکه سه روی آنتن این شبکه رفت.

مسابقه عصر جدید

داوران مسابقه عصر جدید با اجرای احسان علیخانی

احسان علیخانی در آغاز پخش برنامه درباره رویکرد و نحوه این مسابقه استعدادیابی صحبت کرد و با بیان اینکه برنامه عصر جدید قرار نیست دنیا را تغییر دهد، گفت ما یک ذره بین دست کسانی میدهیم که استعدادی دارند و تابحال فرصت دیده شدن نداشتند . عصر جدید فرصتی است برای توقف زمان برای کسانی که فکر میکنن استعدادی دارند ، این برنامه برای کسانی است که با تردید به خودشان نگاه می کنند و مردد هستند که آیا واقعا استعدادی دارند و یا گرفتار توهم استعدادند.

مسابقه عصر جدید

احسان علیخانی و امین حیایی در مسابقه عصر جدید

احسان علیخانی ادامه داد :قوانین فصل اول عصر جدید به این شکل است که هر برنامه ۷ شرکت کننده دارد و در پایان هر قسمت یک نفر توسط داوران انتخاب میشود ، یک نفر را هم مردم انتخاب میکنند و در این ۲۶ قسمت ۵۲ نفر انتخاب میشوند . دو نفر را هم من و گروه برنامه ساز انتخاب میکنیم و داوران هم میتوانند اعتبارهایی رو به شرکت کننده ها بدهند و دوباره ۶ نفر هم از آنجا به جمع برنده ها اضافه میشوند و در مجموعه ۶۰ نفر در بهار ۹۸ با هم رقابت میکنند و در نهایت ۵ نفر برنده جایزه نفیس نهایی میشوند.

یکی از ماجراهایی که حسابی در فضای مجازی خبرساز شد ماجرای کپی برداری بود که به این برنامه ، اعم از محتوا ، دکور ، شکل اجرا ، داوران و … نسبت داده شد.

مسابقه عصر جدید

عکسی از شرکت کننده شب اول مسابقه عصر جدید

شرکت کننده های بخش های مختلف برنامه یکی پس از دیگری روی سن عصر جدید آمدند و به اجرای استعدادهایشان پرداختند و در نهایت سعید فتحی روشن که استعداد پیشگویی را در این به معرض نمایش گذاشت و شیوا رضوی پور دختر با استعداد دوبلوری که شاهکارش را در برنامه به نمایش گذاشت با اعتبارنامه سید بشیر حسینی در مسابقه ماندگار شد و باید منتظر رای مردم برای انتخاب نفر بعدی بود.

مسابقه عصر جدید

شب اول مسابقه عصر جدید

مسابقه عصر جدید

شب اول مسابقه استعدادیابی مسابقه عصر جدید

مسابقه عصر جدید

عکسی از شرکت کننده شب اول مسابقه عصر جدید

شب اول مسابقه عصر جدید

شرکت کننده قسمت اول مسابقه عصر جدید

مسابقه عصر جدید

سعید فتحی روشن برنده قسمت اول مسابقه عصر جدید

مسابقه عصر جدید

شرکت کننده قسمت اول مسابقه عصر جدید

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31548

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0