تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
2

پیرترین جراح زن جهان روزی ۴ جراحی انجام میدهد! + عکس

پیرترین جراح زن جهان روزی ۴ جراحی انجام میدهد! + عکس

جالب است بدانید پیرترین جراح دنیا که هنوز کار می‎کند خانم آلا جراح شهر ریازان در نزدیکی مسکو است و باوجود اینکه حدود ۹۰ سال سن دارد، بله درست شنیدید، هنوز هم روزی ۴ عمل جراحی انجام می دهد.

پیرترین جراح زن جهان روزی ۴ جراحی انجام میدهد! + عکس

پیرترین جراح زن جهان

حتما شما نیز تا به حال شنیده اید که انجام برخی کارها با گذر سن و وارد شدن به دوران پیری غیر ممکن می شود. اما ما در این مطلب قصد داریم ماجرایی برای شما تعریف کنیم که خلاف این مسئله را ثابت می کند.

اگر فکر می کنید که افزایش سن جلوی شما را می گیرد و سرعتتان را کم می کند پس مشخص است که هیچوقت «Alla Illyinichna Levushkina» را ندیده اید. خانم آلا جراح شهر ریازان در نزدیکی مسکو است و باوجود اینکه حدود ۹۰ سال سن دارد، بله درست شنیدید، هنوز هم روزی ۴ عمل جراحی انجام می دهد.

آلای ۸۹ ساله که با برادرزاده معلول هشت گربه اش زندگی و از آن ها مراقبت می کند، ۶۷ سال است که به حرفه جراحی مشغول است و اگرچه تاکنون بیش از ۱۰۰۰۰ عمل جراحی انجام داده به هیج وجه قصد کم کردن کارش را ندارد. او در پاسخ به این سوال که آیا قصد بازنشستگی ندارد، می گوید:«پزشک بودن تنها یک حرفه نیست، بلکه یک سبک زندگی است. اگر من کارکردن را متوقف کنم، چه کسی جراحی کند؟» او پیرترین جراح جهان است که هنوز کار می کند اما راز عمر طولانی او چیست؟ به گفته خودش «من هیچ رازی برای عمر طولانی ندارم، همه چیز می خورم، زیاد می خندم و زیاد گریه می کنم.»

 
جراح
 
جراح
 
جراح
 
جراح
 
جراح

 

حتما بخوانید :
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48148

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0