تاریخ : سه شنبه, ۸ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 28 March , 2023
0

خوشگلی بیش از اندازه زن چینی که او را گدا کرده است !

خوشگلی بیش از اندازه زن چینی که او را گدا کرده است !

زیبایی و خوشگلی زیاد زن جوان را تبدیل به گدا کرده است ! عجیب است ولی واقعی زن جوانی که گوشه ی خیابان می نشیند و دلیل عجیب تر گدایی کردنش را به دیگران توضیح می دهد.

خوشگلی بیش از اندازه زن چینی که او را گدا کرده است !

زنی که چون خوشگل است گدایی می کند !!

زن و مرد هایی که گدایی می کند و به تکدیگری رو می آورند این روز ها کم نیستید و توانایی خود را در کار کردن و کسب درآمد نادیده می گیرند و به روش های دیگری مثل کلاه برداری و … روی می آورند ، جالب است که برخی از این افراد برای انجام چنین کارهایی به خصوص گدایی کردن دلایلی خاص و غیرقابل باور دارند که یکی از آنها را در ادامه این بخش از سرگرمی نمناک برایتان خواهیم گفت .

Woman Claims She is ‘Too Beautiful to Work’ and Is Now Begging in the Streets of China

زن گدا

عکس زن جوان ۳۰ ساله ای که به دلیل خوشگلی زیادش گدا شده است!

گدایی زن جوان به خاطر زیبایی بیش از حدش!

زن جوان ۳۰ ساله کنار خیابانی در چین نشسته و گدایی می کند ولی چرا؟ این زن که هم سالم است و هم جوان پس چرا از راه طبیعی کسب درآمد نمی کند؟ دلیل عجیب و غریب این زن برای گدایی همه را متعجب کرده است ؛ او ادعا می کند چون زیباست نباید کار کند چرا که زیبایی زیادش به واسطه کار و فعالیت اضافه از بین خواهد رفت برای همین برای کسب درامد و گذران زندگی گدایی می کند.

زن جوانی که تصاویر گدایی کردنش را در ادامه مشاهده می کنید پیش از آنکه به گدایی رو آورد شغلهایی همچون صندوق داری و پیشخدمتی را تجربه کرده است و حالا تصمیم گرفته برای آنکه زیبایی اش را حفظ کند گدایی کند تا به قول خودش به ساده ترین راه ممکن پول درآورد.

زن گدا

عکس گدایی زن جوانی که چون زیباست کار نمی کند

او معتقد است که قلب های مهربان زیادی وجود دارند که بدون هیچ انتظاری به او پول می دهند پس دیگر نیازی نیست خود را برای بدست آوردن پول به دردسر بیاندازد.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=73176

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0