تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

احتمال بازگشت آقای حکایتی ۲ به تلویزیون

احتمال بازگشت آقای حکایتی ۲ به تلویزیون

بهرام شاه محمدلو که با شخصیت آقای حکایتی ۲ در مجموعه زیر گنبد کبود شناخته میشود درباره احتمال ساخت آقای حکایتی ۲ صحبت کرد.

احتمال بازگشت آقای حکایتی ۲ به تلویزیون

آقای حکایتی ۲ با بهرام شاه محمدلو دوباره ساخته میشود

بهرام شاه محمدلو آقای حکایتی مجموعه پرطرفدار زیر گنبد کبود از احتمال ساخت آقای حکایتی ۲ خبرهای جدیدی مطرح کرد و در این خصوص صحبت کرد.

بهرام شاه محمدلو بازیگر، نویسنده و مجری سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت ساخت مجموعه آقای حکایتی ۲ گفت:در حال حاضر نمی توانم خبری قطعی در خصوص ساخت قسمت دوم آقای حکایتی ۲ بدهم اما امیدوارم شرایط به طرزی پیش برود که بتوانم این مجموعه را امسال تولید کنم.

وی درباره چگونگی ساخت این مجموعه تاکید کرد:دوست دارم این مجموعه با حال و هوایی نوستالژیک ساخته شود اما باز هم می گویم تا وقتی برخی شرایط برای تولید اثر مهیا نشود نمی توان در مورد فیلمنامه و یا حال و هوای اثر ایده ای ثابت را مطرح کرد.

 آقای حکایتی 2

بهرام شاه محمدلو آقای حکایتی در کنار همسرش

این مجری سابق تلویزیون درباره چگونگی جذب بازیگران به این اثر اضافه کرد:آموزشگاهی برای آموزش بازیگری تاسیس کرده ام که با روشی بدیع به رشد هنرجویان می پردازد و به امید خدا بدون شک اگر استعدادی ناب یافت شود از آنها استفاده خواهم کرد.

شاه محمدلو با اشاره به دغدغه همیشگی حضور دوباره خود در تلویزیون خاطرنشان کرد:من دوست دارم به تلویزیون برگردم اما خب باید برخی شرایط اولیه مهیا شود اما مطمئن باشید اگر اوضاع مناسب باشد با کمال میل اقدام به ساخت “آقای حکایتی دو” خواهم کرد.

 آقای حکایتی 2

بهرام شاه محمدلو آقای حکایتی در برنامه خندوانه

زیر گنبد کبود یا آقای حکایتی نام مجموعه تلویزیونی مخصوص کودکان بود که در دهه ۶۰ و ۷۰ خورشیدی از تلویزیون ایران پخش می شد. در این برنامه بهرام شاه محمدلو در نقش آقای حکایتی به ایفای نقش می پرداخت. سری اول با نویسندگی ایرج طهماسب در سال ۱۳۶۶ کلید خورد. در سال ۱۳۶۸ و ۱۳۷۴ نیز نویسندگی مجموعه ۱۳ و ۱۴ قسمتی زیرگنبد کبود برعهده راضیه برومند بود.

سری اول این برنامه در سال ۱۳۶۶ و سری دوم در سال ۱۳۷۴ ساخته شد و بین زمان ساخت این دو سری ۸ سال فاصله بود. موسیقی این مجموعه ساخته بهرام دهقانیار است. در سال ۱۳۹۲ موسیقی این مجموعه با تنظیم جدید سام وفایی و در قالب یک نماهنگ منتشر شد.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=27183

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0