تاریخ : یکشنبه, ۲۶ فروردین , ۱۴۰۳ Sunday, 14 April , 2024
2

طریقه درست اسپری کردن عطر به موهایمان

طریقه درست اسپری کردن عطر به موهایمان

راحت ترین راه برای اسپری عطر بر روی مو این است که آنرا مستقیما با فاصله ای حدود ۸ سانتی متر استعمال کنید.

طریقه درست اسپری کردن عطر به موهایمان

نحوه درست زدن اسپری عطر به مو

زمانی که بخواهید عطرتان تا بیشترین حد ممکن ماندگاری داشته باشد، یک راه خیلی خوب این است که آنرا به موهایتان اسپری کنید! بسیاری از خانم ها از اینکه عطر را بر روی موهایشان اسپری کنند می ترسند، چرا که احساس می کنند ممکن است این کار باعث آسیب رسیدن به موهایشان شود. سؤال این است که آیا شما باید در مورد تاثیراتی که عطر می تواند روی موهای شما داشته باشد نگران باشید، یا این کار کاملا امن است؟

چرا بنظر می آید که عطر برای موها مضر است؟
تنها دلیلی که عطر می تواند تأثیر مخربی روی موها داشته باشد، این است که عطر حاوی الکل است. الکل می تواند با موهای شما ناملایمتی کند، مخصوصا اگر موهایتان آسیب پذیر باشد. بسیاری از عطرها برای اسپری شدن به موها طراحی نشده اند، چرا که حاوی مقدار زیادی مواد شیمیایی هستند. اما عطرهایی هم هستند که برای استفاده بر روی مو امن می باشند. اگر در مورد عطری تردید دارید، می توانید به تولید کننده ی آن نامه ای ارسال کنید یا اینکه از یک متخصص مراقبت از مو بخواهید تا ببیند آیا عطر مورد نظر شما قابل استفاده بر روی مو نیز هست یا خیر.

 

 اسپری عطر

نحوه درست اسپری کردن عطر روی مو

 

چگونه عطر را به درستی به موهایمان اسپری کنیم؟

راحت ترین راه برای اسپری عطر بر روی مو این است که آنرا مستقیما استعمال کنید. با فاصله ای حدود ۸ سانتی متر، چند بار اطراف سرتان و به آرامی عطر را به موهایتان اسپری کنید. روش دیگر که کمی غیر قابل اطمینان هم هست، این است که به جای اینکه اطراف سرتان به طور مساوی عطر بزنید، در محل های خاصی از موهایتان عطر را اسپری کنید. یک روش بهتر که حتی با موهای شما ملایم تر رفتار خواهد کرد، این است که به شانه یا برس موهایتان عطر را اسپری نمایید. سپس مانند همیشه موهایتان را شانه کنید. با این کار، حتی بهتر از روش قبلی بوی خوش بین موهایتان پخش خواهد شد و به موهای شما آسیبی نخواهد رسید.

مراقب موهایتان باشید!
مشروط بر اینکه شما به خوبی و طبق روال منظمی از موهایتان مراقبت کنید، اسپری کردن مختصری عطر به موهایتان، باعث ایجاد مشکلی نخواهد شد. ایده ی خوب دیگر این است که روغن مو یا نرم کننده ی مرغوبی بخرید و یک یا دو بار در هفته بسته به نیاز موهایتان، از آن استفاده نمایید. این کار به حفظ لطافت و درخشندگی موهای شما کمک خواهد کرد. استفاده از نرم کننده همچنین از آسیب عطر یا لوازم های آرایشی شیمیایی دیگر به فولیکول های موهایتان جلوگیری می کند.

بجای اینکه از عطرهای مخصوص بدن بر روی موهایتان استفاده کنید، چرا عطری مخصوص استفاده بر روی موها خریداری نکنید؟ عطرهای مختلفی برای این منظور در بازار موجود است و از آنجایی که مخصوص استعمال بر روی مو طراحی شده اند، دیگر جای هیچ نگرانی باقی نخواهد ماند.
همچنین شایان ذکر است، پس از رنگ کردن موهایتان اگر عطر روی آن اسپری کنید، باعث خواهد شد تا رنگ موهایتان زود از بین برود. اگر این نکات را به خاطر بسپارید، خواهید توانست تا بدون هیچ مشکلی از عطر بر روی موهایتان استفاده کنید. از این پس، منتظر شنیدن تعریفات بیشتری مبنی بر اینکه چه بوی خوبی می دهید باشید! این را هم به خاطر داشته باشید، پیشنهاد می کنیم در عوض استعمال مستقیم عطر بر روی موهایتان، آن را به برس مویتان اسپری کنید.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=3450

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0