تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
0

نقش و گریم علیرضا کمالی در بهترین سالهای زندگی ما

نقش و گریم علیرضا کمالی در بهترین سالهای زندگی ما

صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما با انتشار عکسی از علیرضا کمالی درباره نقش او در این سریال توضیح داد.

نقش و گریم علیرضا کمالی در بهترین سالهای زندگی ما

علیرضا کمالی جلوی دوربین بهترین سالهای زندگی ما

سریال بهترین سالهای زندگی ما ساخته احمد کاوری به تهیه کنندگی محمودرضا تخشید ، سریالی برای شبکه سه سیما است که درحال سپری کردن مراحل تصویربرداری در مناطقی از شمال کشور است.

بازیگران زیادی در سریال بهترین سالهای زندگی ما جلوی دوربین رفتند و ایفاگر نقش هایی متفاوت شدند که علیرضا کمالی یکی از آنها است.

بازی علیرضا کمالی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما با انتشار عکسی از بازی علیرضا کمالی درباره نقشش در این سریال توضیح داد.

علیرضا کمالی

گریم متفاوت علیرضا کمالی در بهترین سالهای زندگی ما

در صفحه رسمی سریال بهترین سالهای زندگی ما آمده است : علیرضا کمالی در سریال بهترین سالهای زندگی ما نقش یارمحمد را دارد. مردی که برای گریز از گرسنگی و تشنگی ناشی از قحطی از سیستان به شمال میگریزد.

کارگردان:احمدکاوری ، تهیه کننده:محمودرضا تخشید .

فرخ نعمتی

فرخ نعمتی در سریال بهترین سالهای زندگی ما

بهترین سالهای زندگی ما در ۳۰ قسمت برای پخش از شبکه سه سیما در حال ساخت است. داستان بهترین سالهای زندگی ما از دهه ۳۰ روایت می شود و قصه ای پرفراز و نشیب را به تصویر می کشد که در ادامه به دهه حاضر نیز می رسد.

بهترین سالهای زندگی ما

بهنام تشکر ، برزو ارجمند ، افشین سنگ چاپ و رحیم نوروزی در بهترین سالهای زندگی ما

در خلاصه داستان سریال بهترین سالهای زندگی ما آمده است: یارمحمد سیستانی برای فرار از گرسنگی و خشکسالی به شمال کشور می رود تا شغل ماهیگیری را پیشه کند. او که نمی داند ماهیگیریِ آن منطقه در سلطه گردنکشی به نام تراب است، به دریا می زند و مقابل تراب می ایستد. وارش بیوه جواد که سالها تراب در خیال ازدواج با اوست، با دیدن دلاوری یارمحمد دل به او می بندد و به تراب جواب رد می دهد. تراب نقشه ای می چیند تا یارمحمد را از سر راه بردارد، اما اتفاقی که هیچکس انتظارش را نمی کشد، از راه رسیده و سرنوشت آدم ها را به هم پیوند می زند.

برزو ارجمند

گریم برزو ارجمند بهترین سالهای زندگی ما

بازیگران بهترین سالهای زندگی ما عبارتند از : الهام طهموری ، ساناز سماواتی ، شهرام قائدی ، بهنام تشکر ، علیرضا کمالی، هدایت هاشمی، برزو ارجمند، رحیم نوروزی، علی سلیمانی، فرخ نعمتی، کورش سلیمانی، افشین سنگچاپ، فریبا طالبی، مینا نوروزی، فریده دریامج، سهی بانو ذوالقدر، شهروز ابراهیمی، وحید شیخ زاده، بهراد خرازی، فرج الله گلسفیدی، انوش نصر، کرامت رودساز، حمیدرضا داوری، مهدیه کوهستانی بازیگران سریال بهترین سالهای زندگی ما را تشکیل میدهند.

شهرام قائدی

شهرام قائدی در بهترین سالهای زندگی ما

در فاز اول سریال بخشهای مربوط به دهه های سی و چهل تصویربرداری شد و در فاز دوم بخشهای مربوط به دهه ۵۰ که منتهی به رویدادهای انقلاب و تاثیرات آن بر فضای داستان و سرنوشت کاراکترها می شود جلوی دوربین رفتند.

کوروش سلیمانی

بازی کوروش سلیمانی در بهترین سالهای زندگی ما

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31692

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0