تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

سرنوشت غم انگیز عجیب ترین دوقلوهای دنیا + تصاویر

سرنوشت غم انگیز عجیب ترین دوقلوهای دنیا + تصاویر

عجیب ترین دوقلوهای دنیا کم کم سه ساله می شوند، آنها سرنوشت غم انگیزی داشتند.

سرنوشت غم انگیز عجیب ترین دوقلوهای دنیا + تصاویر

عجیب ترین دوقلوها دنیا

ماجرای عجیب ترین و غم انگیز ترین دوقلوهای دنیا یکی از اتفاقات عجیب و متاثر کننده ای است که برای این دو پسر دوست داشتنی رقم خورده است، این دو در بدترین شرایط زندگی توسط یک پرستار حمایت شدند،تئو و مارشال که سه سال دارند با یک عارضه بسیار نادر به نام سندرم پفیفر به دنیا آمدند. این دو کودک بیگناه و بدشانس وقتی فقط چهار هفته از تولدشان می گذشت تنها شدند چرا که والدینشان آنها را ترک کردند و به پرورشگاه سپردند. اما پرستاری به نام لیندا ترپمایر که ۵۸ سال دارد حضانت دوقلوهای عجیب را بر عهده گرفت. لیندا خود شش فرزند دارد که سه تای آنها را به فرزندی قبول کرده است.

بر اساس سندرم نادری که این دو پسر به آن مبتلا هستند اندامشان شکل عجیبی دارد. مفاصل آنها با با مشکلات زیادی روبرو است، پیشانی بزرگی دارند، گوش هایشان نیز نافرم است و چشم هایشان نیز ناهمگون به نظر می رسد. آنها برای تنفس نیاز به لوله تنفسی دارند و بدنشان نیز مستعد عفونت است.

دوقلو

به نظر نمی رسد این دوقلوهای نگون بخت عمری طولانی داشته باشند اما لیندا قول داده بهترین زندگی را برای آنها فراهم کند.

لیندا اکنون از سوی رسانه ها به عنوان مهربان ترین زن آمریکایی شناخته می شود، زنی که اوضاع مالی چندان خوبی ندارد اما به بهترین شکل از عجیب ترین دوقلوهای دنیا نگه داری می کند.

دوقلو

 

دوقلو

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=49096

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0