تاریخ : سه شنبه, ۸ اسفند , ۱۴۰۲ Tuesday, 27 February , 2024
0

ترسناک ترین تیمارستان های جهان در آمریکا! + تصاویر

ترسناک ترین تیمارستان های جهان در آمریکا! + تصاویر

بعضی از تیمارستان های آمریکا با انجام رفتار غیر انسانی با بیماران از جمله کتک زدن و یا خشونت های بیرحمانه سیستماتیک و ترغیب بیماران به خودکشی تعطیل شدند.

ترسناک ترین تیمارستان های جهان در آمریکا! + تصاویر

معرفی بدترین تیمارستان های تعطیل شده در آمریکا

تیمارستان نام نوعی بیمارستان مخصوص بیماران روانی است. بیماران این نوع بیمارستان عمدتا دارای اختلالات روانی خفیف یا شدید هستند. اما نکته ای که در این خصوص بسیار حائز اهمیت است، شرایط تیمارستان یا محلی است که این افراد باید نگهداری شوند. همه تیمارستان ها دارای استاندارد لازم برای نگهداری چنین افرادی نیستند و بعضا تیمارستانی وجود دارند که به جای اینکه محلی برای درمان و تیمار این بیماران باشند، به جایی برای شکنجه و حتی قتل آنها تبدیل می شوند.
در این مطلب قصد داریم تا ۵ مورد از بدترین تیمارستان های آمریکا را به شما معرفی کنیم.

۵ مورد از وحشتناک ترین تیمارستان های آمریکا

تیمارستان ترنس آلجنی لاناتیک

این تیمارستان در سال ۱۸۶۴ در وستون در ویرجینیای غربی و برای فقط ۲۵۰ بیمار ساخته شد اما در سال ۱۹۹۴ در حالی که حدود ۲۴۰۰ بیمار شرایط بسیار بدی از جمله بی توجهی و یا محبوس بودن در قفس ها را تجربه می کنند تعطیل شد.

 

 

 تیمارستان

تیمارستان بایبری

این تیمارستان در سال ۱۹۰۷ در بایبری ایالت پنسیلوانیای آمریکا ساخته شد و تا سال ۱۹۸۷ مورد استفاده قرار می گرفت. این تیمارستان به علت شرایط بسیار وحشتناکی که داشت با اردوگاه های کار اجباری نازی ها مقایسه می شد. سرانجام با انتشار عکس های سیاه و سفیدی که شرایط غیر بهداشتی وحشتناک آن را نشان می داد این تیمارستان تعطیل گردید.

تیمارستان

تیمارستان دانورس

گفته می شود این تیمارستان توسط ارواح خبیث تسخیر شده است. در این تیمارستان برای درمان بیماران روانی از شوک درمانی و همچنین لباس هایی خاص استفاده می کردند. شرایط این تیمارستان آنچنان وحشتناک بود که حتی به عنوان کابوس شبانه کارمندانش نیز محسوب بود.

تیمارستان

تیمارستان دیوانگان بلومینگ دال

این تیمارستان در سال ۱۸۲۱ در نیویورک ساخته شد. رفتار غیر انسانی با بیماران این تیمارستان از جمله کتک زدن و یا خشونت های بیرحمانه سیستماتیک و ترغیب بیماران به خودکشی از عوامل تعطیلی آن به شمار می رفت. سرانجام شرح ماجراهای وحشتناک این تیمارستان توسط ۱۲ نفر که در واقع بیمار روانی نبودند و سپس انتشار کتابی با عنوان ” یک دنیای دیوانه و مردمانش ” باعث اصلاحاتی در خصوص حقو حقوق بیماران روانی شد.

تیمارستان

مرکز روانپزشکی پیلگریم

این روانپزشکی دولتی در سال ۱۹۴۱ ساخته شد و در گذشته بیمارستان دولتی پیلگریم شناخته می شد. این تیمارستان که اکنون نیز دایر است زمانی به عنوان بزرگترین تیمارستان جهان به حساب می آمد. روش های درمانی وحشتناکی مانند شوک درمانی، شوک درمانی انسولین که در این تیمارستان مورد استفاده قرار می گرفت باعث شد تا بسیاری از آنها به حالت کما بروند. در حال حاضر این تیمارستان در واحدی کوچکتر و بدون استفاده از روش های قرون وسطایی برای درمان بیماران روانی مورد استفاده قرار می گیرد.

تیمارستان

بیمارستان روانپزشکی گریستون پارک

این بیمارستان روانپزشکی در سال ۱۸۷۶ در ” موریس پلینز ” ایالت نیوجرسی امریکا ساخته شد. در حالی که این بیمارستان ظرفیت نگهداری و مراقبت از ۱۶۰۰ بیمار را داشت، زمانی حدود ۲۴۱۲ بیمار در آن بستری بودند. گزارشاتی مبنی بر شوک درمانی، سواستفاده های جنسی و خودکشی های متعدد در این بیمارستان، ادامه کار را برای مسئولان آن دشوار کرد و آنها مجبور به اصلاحاتی شدند. این بیمارستان در حال حاضر نیز محلی برای درمان بیماران روانی به شمار می رود.

تیمارستان

تیمارستان پنهورست

این بیمارستان در سال ۱۹۰۸ در شهر ” اسپرینگ سیتی ” ایالت پنسیلوانیای امریکا و به عنوان محلی برای نگهداری و درمان افراد دارای معلولیت ذهنی ساخته شد اما کمتر از یک دهه بعد مشخص گردید که در آن فعالیت های مرتبط درمانی صورت نمی گیرد. سواستفاده های جنسی، بدرفتاری با بیماران و بی توجهی به کودکان از جمله گزارش هایی بود که باعث شد تا سرانجام این تیمارستان در سال ۱۹۸۷ تعطیل شود.

تیمارستان

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48691

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0