تاریخ : جمعه, ۳۱ فروردین , ۱۴۰۳ Friday, 19 April , 2024
0

راز زیبایی و جوانی پوست کمند امیرسلیمانی + عکس

راز زیبایی و جوانی پوست کمند امیرسلیمانی + عکس

کمند امیرسلیمانی با ۴۵ سال سنی که دارد هنوز هم زیبایی و جوانی پوست خود را حفظ کرده است, اگر میخواهید از رازهای زیبایی او مطلع شوید با این مطلب از نمناک همراه ما باشید.

راز زیبایی و جوانی پوست کمند امیرسلیمانی + عکس

روش های کمند امیرسلیمانی برای زیبایی پوست

کمند امیرسلیمانی بازیگر سریال پدر سالار متولد سال ۱۳۵۲ است و ۴۵ سال سن دارد که همچنان زیبایی و جوانی خود را حفظ کرده است, از آنجایی که جوانی پوست بازیگران همواره برای طرفداران جالب بوده و دوست دارند از رازهای زیبایی آن ها باخبر شوند در این مطلب از روش های کمند امیرسلیمانی برای زیبایی پوست اش برایتان میگوییم.

کمند امیرسلیمانی

کمند امیرسلیمانی بازیگر مشهور کشورمان

کمند امیرسلیمانی اصولا اهل مراجعه به پزشکان متخصص پوست و مو نیست و میگوید شاید تابحال دو بار به متخصص پوست و مو مراجعه کرده باشد آن هم برای پاکسازی پوست , او با کارهایی که روزانه انجام میدهد به صورت طبیعی از پوست خود مراقبت میکند. توصیه های او برای مراقبت از پوست را در ادامه بخوانید:

  • صبح بعد از شستن صورت کرم روز بزنید
  • هنگام خروج از منزل کرم ضدآفتاب بزنید
  • با آرایش نخوابید
  • قبل از خواب کرم دور چشم بزنید
  • از کرم مرطوب کننده زیاد استفاده کنید
  • از فروشگاه های معتبر لوازم آرایشی بخرید

این بازیگر معروف معتقد است تاکنون از هیچ ماسکی برای پوست صورتش استفاده نکرده است و اگر ریزش موی شدید هم داشته باشد فقط از قرص های روی استفاده میکند. او از کودکی عادت دارد شب ها زود بخوابد و این یکی از رازهای جوان ماندن پوست او است. دیر خوابیدن عامل اصلی پیر شدن پوست صورت است, اگر پوستی جوان و شاداب میخواهید باید سعی کنید شب ها زود بخوابید.

کمند امیرسلیمانی

راز جوانی کمند امیرسلیمانی 

کمند امیرسلیمانی سیگار و دخانیات را دشمن پوست میداند , او شنا را اصلی ترین برنامه زندگی خود اعلام کرده است که به همه خانم ها هم آن را پیشنهاد میکند. کمند جزو بازیگرانی است که به عمل های زیبایی اعتقاد ندارد و میگوید آن ها کمکی به زیبایی نمیکنند بلکه صورت را مصنوعی میکنند.

به عقیده این بازیگر چروک های پوست وقتی با سن هماهنگ باشد نه تنها زشت نیست بلکه صورت را جا افتاده و زیبا میکند, او هیچوقت سراغ عمل های زیبایی نمیرود و اهل دستکاری صورت اش نیست.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=4410

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0