تاریخ : سه شنبه, ۱ فروردین , ۱۴۰۲ Tuesday, 21 March , 2023
3

راز آرایش خوب برای شمایی که مبتدی هستید

راز آرایش خوب برای شمایی که مبتدی هستید

یک آرایش ساده و زیبا برای افراد مبتدی که تا به حال آرایش نکرده اند می تواند برای شروع خوب و عالی باشد.

راز آرایش خوب برای شمایی که مبتدی هستید

رمز و راز آرایش مبتدی برای زیباتر شدن

اگر هرگز آرایش نکرده اید و قصد دارید که این کار را بکنید، این بخش از دنیای مد نمناک را بخوانید و بعد از انجام مراحل زیر عالی بنظر میرسید. آنچه که لازم است انجام دهید این است که آرایش طبیعی داشته باشید و آرایش روی صورتتان مصنوعی جلوه ندهد. برای اینکار ، باید آرایشی را انتخاب کنید که هم برای روز و هم برای شب بتوانید استفاده کنید و بتوانید چهره شما را اصلاح کرده و زیبایی آن را افزایش دهد.
آرایش بهتر است طبیعی باشد ، نه بیش از حد، چراکه فرم و صورت واقعی خود را از دست میدهید.سعی کنید آرایش بخش های مختلف را بصورت هماهنگ افزایش دهید.
ترفند اصلی از لحظه اول این است که لوازم آرایش را به مقدار کم به صورت خود بزنید، به این ترتیب اگر نیاز به آرایش بیشتری داشتید ، دیگر نیازی به پاک کردن آن ندارید. تمرین برای شما کسب مهارت و اعتماد به نفس را به ارمغان می آورد.
 
 آرایش ساده صورت در خانه

آموزش نکات آرایشی برای مبتدی ها

رازهای آرایش زیبا

افراد مبتدی برای داشتن آرایش مناسب چه باید انجام دهند ؟
میتوان از مراحل زیر به عنوان راهنمایی برای شروع استفاده کنید و پس از مدتی میتوانید آن را متناسب با علایق خود تغییر دهید. در هر صورت استفاده از این مراحل میتواند بسیار کمک کننده باشد.
 
چه باید کرد:
 ۱٫ پوست خود را تمیز و مرطوب کنید
 انجام این کار یکی از مهم ترین اعمالی است که باد انجام دهید چراکه به شما کمک در حفظ و مراقبت پوسستان کمک خواهد کرد.با قرار دادن کمی کرم مرطوب کننده روی پوست تمیزشده ( قبل از آرایش )، سرحال تر بنظر خواهید آمد.
محصولات آرایشی مانند مواد پایه و کرم پودر ها ، پوست را خشک میکنند، به همین دلیل استفاده از کرم مرطوب کننده حائز اهمیت است. با این روش میتوانید از آسیب هایی که با قرار دادن مواد آرایشی بر صورت ایجاد می شود ، اجتناب کنید، علاوه بر آن ، مرطوب نگه داشتن صورت میتواند چربی صورت را نیز کنترل کند.پوست صورت را با آب و صابون بشویید، آن را کاملا خشک کرده و کمی مرطوب کننده را در ناحیه ی صورت و گردن بمالید.اجازه دهید لوسیون جذب شود ، سپس آرایش پایه را اعمال کنید.
  
 اموزش ارایش برای مبتدی ها
خود آرایی با چند ترفند ساده برای شما که تازه کاری
 

آرایس مبتدی صورت

۲٫ آرایش پایه برای مبتدی ها
 هنگامی که پوست شما آماده بود، آرایش پایه را انجام دهید. برای انجام یک آرایش مناسب ، باید توجه داشت که مطابق با رنگ پوستتان آرایش کنید. برای انجام این کار ، کرم پودر روشن را با تیره ترکیب کنید.
کمی کرم پودر روشن پشت دستتان بریزید و فقط یک قطره از کرم پودر برنز را به آن اضافه کنید.
با استفاده از انگشتانتان آن را در ساسر نقاط پوست بزنید و سپس آن را به قسمت های گردن و صورت بمالید.
 
 آرایش مبتدی
 آموزش آرایش صورت برای مبتدیان
 
 ۳٫کانسیلر برای لکه های تیره
 اگر لکه های تیره رنگ پوستی دارید و میخواهید آن را بپوشانید ، انجام این مرحله بسیار مهم است.
درحالت ایده آل ، باید کانسیلری را انتخاب کنید که یک درجه از رنگ پوست تان روشن تر باشد. با انگشت آن را در سراسر پوست قرار داده و سپس ترکیب کنید.

اموزش ارایش برای مبتدی ها 

 ۴٫کرم پودر

پس از مالیدن کانسیلر به روی پوست در مرحله ی قبل ، کرم پودر بزنید. میتوانید این کار را با قلموانجام دهید ، فقط کمی از کرم پودر را به تمام قسمت های پوست تان بزنید. این کار را با اسفنج نیز میتوانید انجام دهید. انجام این بخش باید با حرکات دایره وار روی پوست اعمال شود.
 
  آرایش مبتدی صورت

آرایش ساده صورت در خانه

آرایش چشم زیبا و ساده

۵٫ آرایش چشم برای مبتدی ها

 ابرو ها قالب چهره شما هستند. از سایه استفاده کنید ؛ سایه انتخابی شما باید دو درجه روشن تر از موها باشند. آن را روی تمام قسمت های ابرو زده و سپس محو کنید.
پلک ها. اگر یک مبتدی هستید ، از تن قهوه ای استفاده کنید. سایه را میتوانید با انگشت یا با قلمو کنار پلک بزنید.
در قسمتی که پلک پایان گرفته ، از تن قهوه ای استفاده کنید.
خط چشم. لبه بالایی چشم خود را با استفاده از خط چشم ،مشکی کنید. بهتر آن است که با استفاده از یک مداد شروع کنید. در این مرحله از ریمل استفاده کنید و به مژه ها حجم دهید و آن ها را کمی بلند تر سازید.
 
 آرایش حرفه ای در خانه

مهم ترین رمز و رازهای آرایش

آرایش حرفه ای در خانه

۶٫ رژ گونه

برای برجسته تر کردن گونه ها استفاده میشود ، به چهره تان ساختار و فرم می بخشد و از رنگ پریده جلوه دادن صورت ، جلوگیری می کند. برای زدن رژگونه ، یک قلموی ضخیم را بردارید و برای اینکه آن را به شکل صحیحی استفاده کنید ، میتوانید از ترفند لبخند زدن استفاده کنید ؛ به این صورت که لبخند زده و سپس قسمت برآمده ی گونه را رژ گونه بزنید.
 
۷٫رنگ لب ها
برای نشان دادن لب ها ، کمی رژلب به آن ها بزنید. میتوانید از رنگ های مات و یا رژهای رنگی ، برای ظاهری طبیعی استفاده کنید . میتوانید از برق لب نیز برای برجسته ساختن لب ها استفاده کنید.
منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5673

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0