تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
1

مرحله نیمه نهایی ادابازی خندوانه با رفقای ۲۵ ساله و ضد ضرب

مرحله نیمه نهایی ادابازی خندوانه با رفقای ۲۵ ساله و ضد ضرب

مرحله نیمه نهایی ادابازی مسابقه خندوانه بین مهران غفوریان و بیژن بنفشه خواه با باربد بابایی و مهدی یغمایی برگزار شد و اتفاقات پرهیجانی در این مسابقه رقم خورد.

مرحله نیمه نهایی ادابازی خندوانه با رفقای ۲۵ ساله و ضد ضرب

در مرحله نیمه نهایی ادابازی خندوانه چه گذشت

برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته ۹ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان در این برنامه میزبان دو گروه از هنرمندان در مرحله نیمه نهایی ادابازی خندوانه بود.

برنده مسابقه مرحله نیمه نهایی ادابازی به فینال صعود کرد تا با گروه بصل النخاع با حضور امیر کاظمی و محمد نادری به رقابت بپردازد.

رفقای ۲۵ ساله و ضد ضرب در مرحله نیمه نهایی ادابازی

گروه رفقای ۲۵ ساله با حضور مهران غفوریان و بیژن بنفشه خواه در مرحله نیمه نهایی ادابازی خندوانه رقیب گروه ضد ضرب با حضور مهدی یغمایی و باربد بابایی شد و مسابقه جذاب و پرهیجانی بین این دو گروه برگزار شد.

مهران غفوریان و بیژن بنفشه خواه

مهران غفوریان و بیژن بنفشه خواه در نیمه نهایی ادابازی خندوانه

مهران غفوریان و بیژن بنفشه خواه در گروه رفقای ۲۵ ساله توانستند تا مرحله نیمه نهایی مسابقه ادابازی خندوانه بالا بیایند و در این مرحله با گروه ضد ضرب همبازی شدند.

در آیتم های مختلف مسابقه ادابازی در برنامه شب گذشته خندوانه گروه ضدضرب با باربد بابایی و مهدی یغمایی بهتر از گروه رقیب ظاهر شد.

مهدی یغمایی و باربد بابایی

مهدی یغمایی و باربد بابایی در نیمه نهایی ادابازی خندوانه

در پایان مرحله نیمه نهایی ادابازی گروه ضد ضرب باربد بابایی و مهدی یغمایی با ۱۰۹ امتیاز توانست گروه رفقای ۲۵ ساله را شکست دهد و به مرحله فینال صعود کند.

محمد نادری و امیر کاظمی

محمد نادری و امیر کاظمی حریف مهدی یغمایی و باربد بابایی در فینال ادابازی خندوانه

فینال مسابقه ادابازی خندوانه بین دو گروه ضد ضرب ( باربد بابایی و مهدی یغمایی ) با گروه بصل النخاع ( امیر کاظمی و محمد نادری ) برگزار خواهد شد.

منبع : namnak.com
حتما بخوانید :
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=31704

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0