تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

سریال “ستایش ۳” با نرگس محمدی و داریوش ارجمند قطعی شد

سریال “ستایش ۳” با نرگس محمدی و داریوش ارجمند قطعی شد

سعید سلطانی کارگردان سریال ستایش از آغاز پیش تولید “ستایش ۳” خبر داد و درباره حضور قطعی نرگس محمدی و داریوش ارجمند در این سریال صحبت کرد.

سریال “ستایش ۳” با نرگس محمدی و داریوش ارجمند قطعی شد

حضور نرگس محمدی و داریوش ارجمند در ستایش ۳ قطعی شد

سریال ستایش با بازی نرگس محمدی یکی از پرمخاطب ترین سریال های تلویزیون در سالهای گذشته بود و توانست با جلب نظر مخاطبان تلویزیون به فصل دوم و سوم هم برسد. از مدتها پیش زمزمه هایی درباره ساخت ستایش ۳ وجود داشت و بالاخره بعد از گذشت چند ماه پیش تولید این سریال آغاز شد.

سعید سلطانی کارگردان سینما و تلویزیون درباره آغاز پیش تولید ستایش ۳ و بازی دو بازیگر اصلی این سریال خبرهای جدیدی داد.

پیش تولید ستایش ۳ آغاز شد

سعید سلطانی کارگردان سریال های تلویزیونی در خصوص ساخت فصل سوم سریال ستایش گفت:پیش تولید سریال ستایش ۳، روزهای ابتدایی خود را سپری می کند.وی در ادامه بیان کرد:فیلمنامه سری سوم این مجموعه در ۳۰ قسمت نوشته شده و نگارش آن بر عهده سعید مطلبی است. این آخرین فصل سریال ستایش خواهد بود.

ستایش 3

ستایش ۳ با بازی داریوش ارجمند جلوی دوربین میرود

سلطانی در پایان با اشاره به ایفای نقش بازیگران اصلی در این مجموعه اظهار کرد:تا امروز با بازیگران اصلی سریال ستایش، همچون نرگس محمدی و داریوش ارجمند قرارداد بسته ایم.

قصه فصل سه در ادامه فصل دو است و درست از فردای روزی آغاز می شود که در قسمت پایانی فصل دو پخش شد. بازیگران ثابت ستایش۳ نیز همان بازیگران فصل های پیشین هستند و بازیگران جدیدی هم بنا به قصه به سریال اضافه خواهند شد.

ستایش مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی سعید سلطانی و تولید سال ۱۳۸۸ می باشد. پخش سری اول این مجموعه از ۱۲ آذر ماه ۱۳۸۹ آغاز شد و در ۶ آبان ۱۳۹۰ به پایان رسید. پس از پخش ۴۴ قسمت از این مجموعه، پخش سری دوم این مجموعه از ۲۷ دی ۱۳۹۲ آغاز گردید و در ۲۴ مرداد ۱۳۹۳ به پایان رسید.

نرگس محمدی

ستایش ۳ با بازی نرگس محمدی جلوی دوربین میرود

در فصل دوم این مجموعه، ستایش با دو فرزند خود نازگل و محمد و با نام مستعار رودباری (به جای فردوس) و پس از گذشت ۲۲ سال از آن قضایا در منطقه ای در شمال کشور زندگی می کند و صاحب رستورانی محبوب در میان مردم است. پسر او محمد ماهی فروشی دارد و با موتور ماهی به خانه ها می برد. بصورت اتفاقی حشمت فردوس با خانواده اش در شمال به ویلایشان آمده اند، از محمد ماهی می خرند و محمد هربار با یک بهانه ای به آن خانه می رود چون هم از نوه دختر حشمت فردوس خوشش آمده و می خواهد پیش وی کار کند تا به مقامی بالا برسد و ثروتمند شود، حشمت او را برای جارو کشی به محل کارش دعوت می کند و محمد راهی تهران می شود تا پیش او کار کند، از طرفی دیگر استاد دانشگاه نازگل از او خواستگاری می کند و از ستایش و ناز گل می خواهد که به تهران نقل مکان کنند و عروسی را آنجا گرفته و ماندگار شوند. ستایش بعد از آمدن به تهران به منزل دوست قدیمی خود عاطفه می رود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26949

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0