تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

داستان پسری که بعد از ۲۰ سال دختر شده!

داستان پسری که بعد از ۲۰ سال دختر شده!

پسری که ناگهان بعد بیست سال کار و تلاش مردانه دختر شده از داستان زندگی و راز خودش می گوید.

داستان پسری که بعد از ۲۰ سال دختر شده!

پسر دختر شده بعد از ۲۰ سال

پسری ۲۰ ساله که دختر شد , پس از سال ها زراعت و چوپانی و انجام کارهای سنگین و طاقت فرسا، لباس مردانه را از تن بیرون کرد و لباس زنانه پوشید. او به اطرافیانش گفت:حالا دیگر موقع آن رسیده است که راز چندین ساله خود را فاش کنم.
من دختر هستم و در این ۲۰ سال به علت نداشتن سرپرستی دلسوز برای آن که کسی مزاحم من نشود، لباس مردانه می پوشیدم! اما حالا که به سن قانونی رسیده ام باید به خانه شوهر بروم و زندگی تازه ای را شروع کنم! در حدود ۱۳ سال قبل دو کودک خردسال که خود را با اسامی فاضل و علی اهل بلوچستان معرفی می کردند، از خانه خود گریختند و پای پیاده به طرف نقطه نامعلومی به راه افتادند.

این دو طفل که به علت فوت پدرشان دایی آنها سرپرستیشان را به عهده گرفته بود و به عللی آنها را آزار می داد و اذیت می کرد تصمیم گرفته بودند به دهکده دور افتاده ای بروند و کار کنند، در حالی که سن کودک بزرگ تر از ۹ یا ۱۰ سال تجاوز نمی کرد. سرانجام دو کودک سرگردان به قریه شریف واقع در منطقه کلید داغ گنبد کاووس رسیدند و در آنجا با اطلاع کدخدای قریه نزد یک نفر از کشاورزان به کار مشغول شدند.

  سیزده سال تمام دوش به دوش کارگران در مزارع کار کردند و زحمت کشیدند و با آبرومندی کامل زندگی کردند تا این که چند روز پیش فاضل نزد همسر اربابش رفت و راز عجیبی را برای او فاش کرد.

فاضل اعتراف کرد که دختر است و نام اصلیش فاطمه می باشد

ولی برای آن که کسی به راز او پی نبرد و مزاحمش نشود نام خود را تغییر داده و لباس مردانه به تن کرده است!

وی سپس لباس مردانه را از تن بیرون آورد و لباس زنانه پوشید و گفت:حالا موقع آن رسیده است که با موافقت برادرم علی به خانه شوهر بروم و زندگی تازه ای را آغاز کنم.

در اندک مدتی ماجرای زندگی این دختر ۲۰ ساله که ۱۳ سال تمام لباس مردانه پوشیده و به کارهای سنگین و طاقت فرسا اشتغال ورزیده بود نقل مجالس شد و عموم اهالی دهکده از این راز عجیب آگاه شدند.

جالب این که ظرف چند روز بیش از ده خواستگار برای فاضل دیروز و فاطمه امروز پیدا شد ولی فاطمه می گوید:من در این ۱۳ سال مرد ها را خوب شناخته ام، در انتخاب همسر نباید عجله کرد!

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48112

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0