تاریخ : دوشنبه, ۷ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 26 February , 2024
1

ماجرای پدر شدن علیرام نورایی در دورهمی فاش شد!

ماجرای پدر شدن علیرام نورایی در دورهمی فاش شد!

علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته ۶ دی ماه ۹۶ مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و برای اولین بار خبر پدر شدنش را در این برنامه فاش کرد.

ماجرای پدر شدن علیرام نورایی در دورهمی فاش شد!

علیرام نورایی مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۶ دی ماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. علیرام نورایی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته مهمان مهران مدیری در این برنامه بود. این برنامه از دورهمی با موضوع عشق و عاشقی و عشق حقیقی روی آنتن رفت.

علیرام نورایی به عنوان مهمان برنامه وارد استودیوی دورهمی شد و گفتگوی جذابی را با مهران مدیری رقم زد. مهران مدیری گفتگو را بازیگر ماتادور از روز تولد مشترکشان آغاز کرد و گفت :هر دوی ما در یک روز به دنیا آمده ایم اما با چند سال تفاوت که علیرام نورایی در تکمیل این صحبت گفت :بله من در ۱۸ فروردین ماه سال ۵۶ به دنیا آمده ام.

پاسخ علیرام نورایی به یک حاشیه و ماجرای بازیگر شدنش

مجری دورهمی درباره عنوان مظلوم سینمای ایران که به علیرام نورایی داده شده بود از او سوال کرد که گفت:من در فیلم قلاده های طلا بازی کردم ، من یک بازیگرم و بعد از سالها یک پیشنهاد را قبول کردم اما این کار برای من با حواشی زیادی همراه بود. بسیاری از همکاران من که حتی این فیلم را ندیده بودند به قضاوت های نادرست درباره من دست زدند و این ماجرا تا جایی پیش رفت که هنوز هم این حواشی همراه من است. من هیچ دانش سیاسی ندارم و اصلا هم اهل سیاست نیستم و تنها یک بازیگرم و نقشی را که به من داده میشود بازی میکنم.

 علیرام نورایی

علیرام نورایی در کنار مهران مدیری در برنامه دورهمی

علیرام نورایی درباره ماجرای بازیگر شدنش گفت:من خیلی اتفاقی وارد این حرفه شدم . من سال ۷۵ در دانشگاه نرم افزار میخواندم ، دو خانم برای تکمیل پایان نامه به دانشگاه ما آمده بودند و خیلی اتفاقی به من پیشنهاد بازی در پایان نامه داده شد و از همان زمان کامپیوتر را رها کردم و مشغول بازی در آمفی تئاتر شدم و از آن به بعد سرنوشتم عوض شد و سال ۷۹ با سریال شب آفتابی قاسم جعفری به تلویزیون معرفی شدم و فکر میکنم در مجموعه ۷۰ کار سینمایی و تلویزیونی انجام داده باشم.

ماجرای عاشق شدن علیرام نورایی

علیرام نورایی بازیگر قلاده های طلا در پاسخ به سوال مهران مدیری درباره عاشق شدنش گفت:بله من عاشق شدم و یکبار عشق واقعی را تجربه کردم . من در برهه ای از زمان عاشق شدم که اصلا به ازدواج فکر هم نمیکردم و اصلا جزو برنامه های زندگی ام نبود اما دیدن همسرم تمام معادلات من را به هم ریخت و مسیر زندگی ام را تغییر داد . ما حدود ۶ سال است که ازدواج کرده ایم و خداروشکر زندگی آرام و خوبی داریم و من از همینجا از همسرم برای همه سختی هایی که در زندگی با من بخاطر شغلم تحمل کرد تشکر میکنم.

در ادامه این گفتگو علیرام نورایی درباره سختی های بازیگری صحبت کرد و پیشنهادهایی زیادی که برای کارهای تاریخی به او میشود گفت.

بازیگر سریال ماتادور درباره رفتن هنرمندان به کرمانشاه نیز صحبت هایی به میان آورد و درباره یک معضل اجتماعی در جامعه ما گفت:توهین در فضای مجازی یکی از بزرگترین معضلات جامعه ما است و من حتی برای رفع این معضل در چند سال پیش کمپین لطفا توهین نکنیم را به راه انداختم و برای ترویج آن بساری تلاش کردم . متاسفانه اوضاع فضای اجتماعی ما بسیار نابسامان است.

خبر غافلگیرکننده علیرام نورایی در برنامه دورهمی

در ادامه این گفتگو مهران مدیری از آینده پیش روی علیرام نورایی پرسید که با یک خبر غافلگیر شد. علیرام نورایی برای اولین بار در برنامه دورهمی اعلام کرد که قرار است به زودی پدر شود و خانواده آنها به زودی سه نفره میشود.

علیرام نورایی

علیرام نورایی در کنار مهران مدیری در برنامه دورهمی

بازیگر قلاده های طلا درباره یک خصوصیت اخلاقی بارز در خودش گفت:من آدم به شدت حسودی هستم ، اصلا مگر میشود فروردینی باشی اما حسود نباشی؟! من زمانی که به دنیا آمدم نوه ارشد هر دو خانواده بودم و زمانی که برادرم پدرام به دنیا آمد درحالی که تنها ۲ سال داشتم بند ناف برادرم را کندم و پدر و مادرم مجبور بودند برادرم را بالای کمد بگذارند…

در پایان این برنامه علیرام نورایی دوربینی را که پدرش به او هدیه داده بود و چیزی حدود ۴۰ یا ۵۰ سال قدمت داشت به موزه دورهمی هدیه داد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26252

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0