تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024
1

ماجرای قطع شدن دست کودک ۱۳ ماهه در ماه عسل

ماجرای قطع شدن دست کودک ۱۳ ماهه در ماه عسل

احسان علیخانی در برنامه ماه عسل شب گذشته روایتگر ماجرای قطع شدن دست یک کودک ۱۳ ماهه بود که با کمک یک خلبان و پزشک ختم به خیر شده بود.

ماجرای قطع شدن دست کودک ۱۳ ماهه در ماه عسل

مهمان شب گذشته ماه عسل چه کسی بود

برنامه ماه عسل با اجرای احسان علیخانی شب گذشته ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه سه سیما رفت . احسان علیخانی در این برنامه روایتگر ماجرای قطع شدن دست یک کودک ۱۳ ماهه بود که با حضور پدر آن کودک ، یک خلبان و یک پزشک برگزار شد.

عاطفی بودن مهمان ماه عسل کودک ۱۳ ماهه را نجات داد

مهمان اول احسان علیخانی در برنامه شب گذشته خلبان دلسوزی بود که نقش مهمی در نجات این بچه داشت. کاپیتان عشایری ماجرای این کودک ۱۳ ماهه را اینگونه روایت کرد:نزدیک به ۸ ماه قبل ما آماده پرواز از اهواز به شیراز بودیم که توسط یکی از دوستانم مطلع شدم دست یک کودک ۱۳ ماهه در یک تصادف قطع شده است و اگر ظرف ۶ ساعت عمل پیوند صورت نگیرد دیگر این کودک دست نخواهد داشت. من آدم بسیار عاطفی هستم و در آن زمان اصلا به قوانین فکر نکردم و به آنها قول دادم که پرواز را نگه میدارم تا آن کودک را به ما برسانند ،با مسافرین صحبت کردم و ماجرا را برایشان توضیح دادم که خوشبختانه پذیرفتند.

در مدت زمانی که منتظر رسیدن این بچه و پدرش بودیم با دکتر لیاقت که پزشکی در شیراز بود هماهنگ کردم و از فرودگاه شیراز اجازه گرفتم تا از طریق یک مسیر مستقیم وارد شیراز شوم که خوشبختانه همه این مراحل با موفقیت انجام شد و من ظرف ۵۰ دقیقه این کودک را به شیراز رساندم. وقتی به شیراز رسیدم دکتر لیاقت و تیمش همه شرایط را مهیا کرده بودند ، حتی کارهای پذیرش ساجد این بچه ۱۳ ماهه هم در هواپیما و از طریق تلفن انجام شد تا هیچ معطلی در کار نباشد.

ماه عسل

مهمانان شب گذشته ماه عسل

ساجد قصه ما ۸ ساعت در اتاق عمل بود و ما در تمام این مدت بالای سر او بودیم که بعد از یک هفته خبر موفقیت آمیز بودن پیوند را به ما دادند.

در این بخش از برنامه دکتر لیاقت وارد استودیو شد و ماجرای ساجد ۱۳ ماهه آن زمان را اینگونه شرح داد:یکی از اقوام ساجد با ما تماس گرفت و ماجرای ساجد را برایمان توضیح داد و من هم پذیرفتم که تمام کارهای هماهنگی را انجام دهم اما به آنها گفتم که زمان طلایی برای این پیوند ۶ ساعت است و اگر از این زمان بگذرد دیگر پیوند فایده ای ندارد . بلافاصله بعد از نشستن هواپیما آمبولانس ساجد را بیمارستان رساند و سریع او را وارد اتاق عمل کردیم و خوشبختانه توانستیمم عمل موفقی را روی او انجام دهیم.

در ادامه این گفتگو ساجد به همراه پدرش وارد استودیو شدند و پدر ساجد جزئیاتی از تصادف آن روز گفت و ادامه داد :در هنگام تصادف ساجد دستش را دور گردن مادرش می اندازد و با شکستن شیشه عقب ماشین علاوه بر دست ساجد نصف موهای مادرش را هم شیشه میبرد ، یعنی در واقع ساجد سپر بلای مادرش شد و اگر دست ساجد نبود گردن مادرش قطع میشد.

پدر ساجد در پایان برنامه از زحمات همه کسانی که در این امر نقش داشتند تشکر کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=24398

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0