تاریخ : پنج شنبه, ۱۳ بهمن , ۱۴۰۱ 12 رجب 1444 Thursday, 2 February , 2023
1

ماجرای مرگ سگ حبیب محبیان و اینستاگرام رضاکیانیان + عکس

ماجرای مرگ سگ حبیب محبیان و اینستاگرام رضاکیانیان + عکس

رضاکیانیان که با انتشار پستی در اینستاگرامش به شایعه مرگ سگ حبیب دامن زده بود عذرخواهی کرد.

ماجرای مرگ سگ حبیب محبیان و اینستاگرام رضاکیانیان + عکس

ماجرای مرگ سگ حبیب؛ از شایعه تا واقعیت

مرگ بِلَکی (Belaki) سگِ حبیب، خواننده تازه درگذشته کشورمان امروز مهمترین شایعه دنیای مجازی را رقم زد. عکس این حیوان از صبح در کانال های تلگرامی و شبکه های اجتماعی دست به دست می چرخد و همه می گویند او از غم دوری صاحبش آنقدر آب و غذا نخورده تا بالاخره تلف شد.

رضا کیانیان بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی و متنی به موضوع مرگ سگ حبیب واکنش نشان داد و همین مبنایی شد برای دامن زدن به این شایعه.

رضا کیانیان در مورد مرگ سگ حبیب محبیان بعد از او با انتشار عکس های زیر نوشت:

وقتی حبیب، هنرمند پرسابقه پاپ ایران درگذشت ، سرانجام پس از کلی کش و واکش جسد او را در روستای نیاسته کتالم رامسر به خاک سپردند … و سر و صداها خوابید!

اما دیروز در خبرها آمد که سگ حبیب، بِلَکی بعد از مرگ صاحبش، دیگر نه آب خورد و نه خوراک! تا اینکه دیروز او هم فوت کرد!

قصه های زیادی در مورد وفای سگ وجود دارد. از دیر باز تا اکنون… و هر بار تلنگریست به عمق جان ما، تا از سگ بیاموزیم و به او احترام بگذاریم. این نشانه ای بود از پاکی و صداقت و آمرزش و مهربانی حبیب.

 مرگ سگ حبیب

مرگ سگ حبیب شایعه است

**** اصل شایعه:
حبیب خواننده سرشناس که ۲۱ خرداد بر اثر سکته قلبی در روستای نیاسته، کتالم، رامسر دار فانی رو وداع گفت سگ باوفای او از آن روز به بعد لب به غذا نزد، او هم در غم از دست دادن صاحب خود عزاداری کرد و نه غذای خورد و نه آبی نوشید، تا اینکه او نیز فوت کرد !

**** چیزی که به شایعه دامن زد:
پست اینستاگرامی رضا کیانیان نقش مهمی در انتشار بیشتر شایعه داشت. کیانیان نوشت:قصه های زیادی در مورد وفای سگ وجود دارد. از دیر باز تا اکنون و هر بار تلنگریست به عمق جان ما، تا از سگ بیاموزیم و به او احترام بگذاریم این نشانه ای بود از پاکی و صداقت و آمرزش و مهربانی حبیب!

مرگ سگ حبیب

 سگ حبیب زنده است

**** تکذیب مرگ بلکی
سرانجام ساعاتی پیش خبر مرگ بلکی با انتشار ویدیویی تکذیب شد. رضا کیانیان هم پست دیگری گذاشته که در متن آن شایعه را تکذیب کرده:«با ببخشید فراوان. ساعت یک یغما گلرویی اطلاع دادند که ماجرای مردن سگ حبیب شایعه است! خانواده مرحوم حبیب این خبر رو تکذیب کردند و گفتند آن سگ زنده است ولی چیزی نمی خوره. منو ببخشید برای این شایعه!!»

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=95977

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0