تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

ماجرای باجناغ شدن خسرو حیدری و امید ابراهیمی + تصاویر

ماجرای باجناغ شدن خسرو حیدری و امید ابراهیمی + تصاویر

خسرو حیدری بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران شب گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و درباره ماجرای ازدواج و بازی در سریال پژمان گفت و با هدیه مهران مدیری غافلگیر شد.

ماجرای باجناغ شدن خسرو حیدری و امید ابراهیمی + تصاویر

خسرو حیدری مهمان برنامه دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۱۸ بهمن ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت . مهران مدیری در این برنامه میزبان خسرو حیدری بازیکن تیم فوتبال استقلال تهران بود.

گفتگوی مهران مدیری با خسرو حیدری با بحث سن و سال او آغاز شد و مجری دورهمی با تعجب از ۳۴ ساله بودن مهمانش صحبت کرد و گفت :اصلا به شما نمی آید که متولد سال ۱۳۶۲ باشید و ۳۴ ساله و ادامه بحث به استقلالی بودن مهمان برنامه گذشت و اینکه چرا در یک دوره در تیم پرسپولیس بازی کرده است.

خسرو حیدری درباره بازی در تیم پرسپولیس گفت:من در دوران نوجوانی زمانی که هنوز بحث آبی و قرمز خیلی مطرح نبود در تیم پرسپولیس یکسال بازی کردم اما ضمن احترام به همه پرسپولیسی ها خودم را استقلالی میدانم و درباره پست بازی اش در زمین توضیح داد.

طفره رفتن خسرو حیدری از فاش کردن دستمزدش در دورهمی

مهران مدیری به جواهر سازی خسرو حیدری اشاره کرد و از او خواست درباره دستمزدش صحبت کند که گفت:من در همان دوران نوجوانی مدت کوتاهی مشغول به حرفه جواهرسازی شدم اما استعدادی نداشتم و خیلی زود کنار گذاشتمش . اوضاع دستمزدها در دنیای فوتبال خوب است اما دورانش بسیار کوتاه است . یک فوتبالیست سالهای عمرش را برای این حرفه میگذارد اما تنها چند سال میتواند بازی کند و به این شیوه از پاسخ دادن به میزان دستمزدش طفره رفت و به اهمیت فوتبال اشاره کرد و درباره برنامه نود و عادل فردوسی پور گفت که مهران مدیری برای چندمین بار از عادل فردوسی پور برای حضور در برنامه دورهمی دعوت کرد.

خسرو حیدری

خسرو حیدری در برنامه دورهمی

در ادامه این گفتگو مهران مدیری از خسرو حیدری به عنوان استاد سرتوپ زدن ایران یاد کرد و از او خواست درباره اصطلاح سر توپ زدن توضیح دهد و در این بخش نیز بازیکن استقلال به ساخت برنامه ای در نود با موضوع سر توپ زدن توسط خسرو حیدری اشاره کرد و این اشارات مکرر به برنامه نود باعث شوخی مهران مدیری با او شد و موضوع اختلاف بازیکن استقلال با برنامه نود را مطرح کرد که خسرو حیدری کاملا این موضوع را رد کرد و از عادل فردوسی پور به عنوان یکی از بهترین دوستانش یاد کرد .

خسرو حیدری در برنامه دورهمی غافلگیر شد

در بخشی از گفتگوی شب گذشته دورهمی مهران مدیری گفت:چرا بازوبند کاپیتانی را شما دائم در استقلال به هم تعارف میکنید ؟ تو ، پژمان منتظری ، امید ابراهیم باجناقت و رحمتی ؟ این سوال مجری دورهمی بازیکن استقلال را به خنده واداشت و مهران مدیری ادامه داد :من برای حل این مشکل ۴ بازوبند کاپیتانی تهیه کرده ام تا اینقدر این بازوبند را بین خودتان جابجا نکنید و از این به بعد هر مشکل فوتبالی که داشتید فقط به من بگویید.

در ادامه گفتگو خسرو حیدری درباره مافیای فوتبال صحبت کرد و بحث دوباره به دستمزد خسرو حیدری بازگشت و این بازیکن تنها با اشاره به دستمزد ۱۵ سال پیشش که ۵ میلیون تومان بود بسنده کرد.

خسرو حیدری از ازدواج تا تولد دخترش در دورهمی

خسرو حیدری در پاسخ به سوال همیشگی مهران مدیری درباره عاشق شدن گفت :بله من هم عاشق شدم ، زمانی که خیلی جوان بودم همیشه اعتقاد داشتم که نباید در سنین پایین ازدواج کنی و هر وقت دوستانم ازدواج میکردند من آنها را نهی میکردم اما زمانی که همسرم را دیدم آنقدر عاشق او شدم که با خودم میگویم کاش زودتر عاشق شده بودم و الان بعد از گذشت ۱۲ سال از آشناییمان احساس میکنم روز اول است که او را میبینم. من و همسرم رابطه بسیار خوبی با هم داشتیم و واقعا احساس نیازی در زندگی ما نبود که بخواهیم آن را با بچه پر کنیم اما زمانی که دخترم روشنا دو سال و نیم پیش به دنیا آمد معنی یک خانواده کامل را احساس کردیم.

خسرو حیدری

خسرو حیدری در کنار مهران مدیری در برنامه دورهمی

مهران مدیری درباره باجناق شدن با امید ابراهیمی پرسید که گفت:مهدی رحمتی همیشه در این باره میگوید که تو یک پروژه ۵ ساله داشتی که الان به ثمر رسیده است. امید و بچه ها زمانی که ما در سپاهان بازی میکردیم هر هفته به منزل ما می آمدند و همسرم من از آنها پذیرایی میکرد و این صمیمیت از آنجا ایجاد شد و زمانی که به تهران آمدیم رفت و آمدها بیشتر شد و این آشنایی و ازدواج شکل گرفت. امید واقعا پسر خوبی است.

ماجرای بازی خسرو حیدری در سریال پژمان

خسرو حیدری در ادامه صحبت هایش با بازی در سریال پژمان اشاره کرد و گفت:قرار بود که من در سریال پژمان بازی کنم اما بعد از مشورت با همسرم ما به این توافق رسیدیم که بهتر است به عنوان یک فوتبالیست همیشه فوتبال بازی کنم و با موافقت من تنهااسمم در این فیلم آورده میشد و ماجراهای من و پژمان شکل گرفت.

بازیکن تیم استقلال از علی دایی به عنوان بهترین بازیکن ایران نام برد و نام رونالدو را به عنوان بازیکن محبوبش در تیم رئال مطرح کرد و در پاسخ مهران مدیری که پرسید دخترت را به فوتبالیست میدهی گفت:بله اگر پسر خوبی باشد میدهم اما باید فول آپشن باشد و در پایان کفش هایی را که در جام جهانی با آنها بازی کرده بود به موزه برنامه دورهمی تقدیم کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26711

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0