تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
0

داستان سریال دلدادگان در حالا خورشید لو رفت + تصاویر

داستان سریال دلدادگان در حالا خورشید لو رفت + تصاویر

برنامه حالا خورشید امروز ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ با حضور منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان ، لیندا کیانی و آرش مجیدی بازیگران این سریال روی آنتن شبکه سه سیما رفت.

داستان سریال دلدادگان در حالا خورشید لو رفت + تصاویر

عوامل سریال دلدادگان در برنامه حالا خورشید

برنامه حالا خورشید امروز ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ با حضور بازیگران و عوامل سریال دلدادگان روی آنتن رفت . رضا رشیدپور در برنامه امروز حالا خورشید میزبان منوچهر هادی کارگردان ، لیندا کیانی و آرش مجیدی بازیگر و ایرج محمدی تهیه کننده سریال دلدادگان بود.

در این برنامه از حالا خورشید درباره داستان ، بازیگران و حواشی پشت صحنه سریال دلدادگان صحبت شد و تیتراژ این سریال برای اولین بار در این برنامه پخش شد.

همه چیز درباره سریال دلدادگان در حالا خورشید

امشب ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ شبکه سه سیما میزبان سریالی جدید است . سریال دلدادگان ساخته منوچهر هادی امشب روی آنتن شبکه سه سیما میرود.در آستانه پخش سریال دلدادگان برنامه حالا خورشید میزبان بازیگران و عوامل این سریال بود و درباره همه اتفاقات این سریال در این برنامه صحبت هایی به میان آمد.

عوامل سریال دلدادگان

بازیگران و عوامل سریال دلدادگان در برنامه حالا خورشید

منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان به همراه لیندا کیانی و آرش مجیدی بازیگران این سریال و ایرج محمدی تهیه کننده در برنامه امروز حالا خورشید حضور داشتند.

علت تغییر نام سریال دلدادگان

ایرج محمدی درباره علت تغییر نام سریال دلدادگان از پاهای بیقرار به دلدادگان گفت :به دلیل اینکه پاهای بیقرار نام یک سندرم و بیماری است و شاید عده ای از مخاطبان ما به این بیماری دچار باشند و تماشای این سریال باعث ناراحتی آنها شود تصمیم به تغییر نام این سریال گرفتیم.

تهیه کننده سریال دلدادگان ادامه داد :دلدادگان یک سریال ۶۰ قسمتی عاشقانه است که عشق محوریت اصلی آن است و هرشب به جز پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش میشود.

رضا رشیدپور از لیندا کیانی و آرش مجیدی خواست درباره داستان سریال دلدادگان توضیح بدهند که هردو آنها از پاسخ طفره رفتند و منوچهر هادی درباره سریال دلدادگان گفت:سریال دلدادگان در ۶۰ قسمت ساخته شد که ۲۵ قسمت مربوط به زمان حال ، ۱۵ قسمت مربوط به گذشته و ۲۰ قسمت انتهایی دوباره بازگشت به زمان حال است.

داستان سریال دلدادگان از زبان تهیه کننده

آرش مجیدی و ایرج محمدی

ایرج محمدی و ارش مجیدی بازیگر سریال دلدادگان در برنامه حالا خورشید

ایرج محمدی تهیه کننده دلدادگان داستان این سریال را لو داد و درباره آن گفت :خانواده مالک با بازی آرش مجیدی با مادر و برادرش زندگی میکنند و فرزانه با بازی لیندا کیانی نامزد مالک است. اتفاقاتی در این بین رخ میدهد و به جدایی مالک و فرزانه می انجامد و در این زمان آن برهه گذشته داستان و عبور از زمان انقلاب و ماجراهای آن را داریم و بعد دیدار دوباره این دو شخصیت داستان در زمان حال است. در زمان حال کینه ای قدیمی در میان مالک و فرزانه وجود دارد که مغلوب عشق میشود . پولشویی ، مشکلات جامعه و اعتیاد از دیگر مواردی است که در داستان سریال دلدادگان به آن اشاره هایی میشود.

تجربه بد لیندا کیانی در تلویزیون

لیندا کیانی

لیندا کیانی بازیگر سریال دلدادگان در برنامه حالا خورشید

لیندا کیانی در بخشی از این گفتگو به تجربه بدی که در تلویزیون داشت اشاره کرد و درباره سریال دلدادگان گفت :من در سریال پرستاران نقشی را ایفا کردم که خیلی پشیمانم و به نظرم آنقدر این سریال بد بود که من تصمیم گرفتم دیگر در تلویزیون بازی نکنم اما زمانی که منوچهر هادی به من پیشنهاد داد نتوانستم رد کنم و عاشقانه نقشم را در این سریال دوست دارم و خیلی اصرار کردم که ادامه نقشم را خودم بازی کنم اما نشد و بی صبرانه منتظر پخش سریال دلدادگان هستم.

ماجرای کلیپ جنجالی پشت صحنه سریال دلدادگان

منوچهر هادی

منوچهر هادی کارگردان سریال دلدادگان در برنامه حالا خورشید

در بخش پایانی برنامه رضا رشیدپور از منوچهر هادی خواست درباره کلیپ جنجالی که در پشت صحنه سریال دلدادگان ضبط و پخش شد توضیح دهد که گفت :در زمانی که دلار گران شد ما این کلیپ را به صورت طنز ساختیم و اصلا مخاطب ما مردم نبودند اما برداشت هایی اشتباه باعث شد تا ما مورد انتقاد واقع شویم ، بخدا که ما با مردم هیچ فرقی نداریم و ما از خود همین مردم هستیم و در زندگی با مشکلات زیادی مانند مردم مواجه هستیم و اصلا منظورمان از این کلیپ مردم نبودند.

تیتراژ سریال دلدادگان با صدای محمد اصفهانی برای اولین بار در تلویزیون پخش شد . سریال دلدادگان از امشب ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ هرشب به جز پنجشنبه و جمعه ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه سه سیما پخش میشود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=29097

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0