تاریخ : پنجشنبه, ۳۱ خرداد , ۱۴۰۳ Thursday, 20 June , 2024
2

مرد احمق زنش را با کود گاوی خفه کرد

مرد احمق زنش را با کود گاوی خفه کرد

شوهر بی فکر زن جوان در حضور اهالی روستا در حال اجرای تصمیم احمقانه ی خود بود ، تصمیمی که ایده اش را مردی رمال و جادوگر به او داده بود.

مرد احمق زنش را با کود گاوی خفه کرد

مرگ دردناک زن جوان بدست شوهر احمقش

بار اولی نیست که خبری در رابطه با مرگ یک زن بینوا بدست شوهرش را میخوانید ولی قطعا اولین باری است که میخوانید زنی با کوهی از کود گاو توسط همسرش به کام مرگ کشانده شد، بله درست خواندید و علت مرگ این زن که جزئیاتش را در بخش گوناگون نمناک خواهید خواند، حماقت شوهرش و مقدار زیادی کود گاوی بود.

ایندین تایمز نوشت :” ایواندری ” ۳۵ ساله، ساکن یکی از روستاهای پرداش هندوستان برای جمع کردن چوب به مزارع دورتر از محل زندگی اش رفته بود که ناگهان با دیدن ماری بزرگ غافلگیر شد. وحشت زیاد این زن از یک سو و سرعت بالای مار از سوی دیگر به او اجازه ی فرار نداد و در نهایت با نیش مار گزیده شد. اهالی او را به سرعت به خانه و نزد همسرش آوردند تا هرچه سریعتر فکری برای درمان او بکنند.

ماجرای باورنکردنی مردی که زنش را با استفاده از کود گاوی کشت

اهالی گفتند که این زن هرچه سریعتر باید به درمانگاه یا بیمارستان برود اما شوهرش مانع شد چرا که فکر می کرد با روشی کاملا حرفه ای و متفاوت که از یک جادوگر و رمال معروف آموخته است، او را شفا خواهد داد. تصمیم شوهر، تصمیمی عجیب و احمقانه بود چراکه با مقدار زیادی از کود گاو قصد درمان همسرش را داشت. از اهالی خواست مقدار زیادی کود گاو بیاورند تا زنش را زیر کودها برای دقایقی دفن کند و به این شکل سم و زهر مار را از بدن زن بخت برگشته خارج کند اما به جای سم مار، جان زن از بدنش خارج شد.

در کمال حیرت مرد بی فکر زنش را زیر مقدار زیادی کود گاو دفن کرد و تمامی اهالی به تماشا ایستاده بودند بدون آنکه مانع او شوند، چند دقیقه بیشتر طول نکشید که زن بینوا زیر کوهی از کود خفه شد و جان خود را از دست داد.

کشتن زن با کود

حالا شوهرش به جای اینکه او را به بیمارستان منتقل کند – کاری که یک انسان عاقل انجام می دهد – با جادوگری مار تماس گرفت تا جراحت او را التیام بخشد و سم را از بدنش خارج کند. شوهر به پیشنهاد وی زن را با کود گاو پیچید و از کود گاو بر روی بدن او کوه ساخت.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=116485

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0