تاریخ : شنبه, ۱۲ اسفند , ۱۴۰۲ Saturday, 2 March , 2024
2

زمان معرفی نامزدهای جشنواره فیلم فجر ۳۶ مشخص شد

زمان معرفی نامزدهای جشنواره فیلم فجر ۳۶ مشخص شد

هیات داوران جشنواره فیلم فجر که از ۱۲ بهمن آغاز به کار کرده است ، حداقل ۲۴ ساعت قبل از مراسم پایانی نامزدهای دریافت جوایز را معرفی خواهند کرد.

زمان معرفی نامزدهای جشنواره فیلم فجر ۳۶ مشخص شد

نامزدهای جشنواره فیلم فجر کی معرفی میشوند

جشنواره فیلم فجر از ۱۲ بهمن با مراسم ویژه افتتاحیه و تجلیل از سه هنرمند بزرگ کشورمان کار خود را آغاز کرد و از ۱۳ بهمن در پردیس سینمایی ملت فیلم های راه یافته به بخش سودای سیمرغ نمایش داده شدند.

با وجود اینکه تنها چند روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر میگذرد هیات داوران جشنواره زمان معرفی نامزدهای این دوره از جشنواره فیلم فجر را اعلام کردند.

معرفی نامزدهای جشنواره فیلم فجر ۲۴ ساعت قبل از اختتامیه

هیأت داوران سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، کار خود را از ۱۲ بهمن آغاز کردند و نامزدها ۲۴ ساعت قبل از اختتامیه معرفی خواهد شد.

هیأت داوران متشکل از سرکار خانم طائرپور و آقایان حسن خجسته، بهرام بدخشانی، رسول صدرعاملی، کمال تبریزی، محمدرضا فروتن و خسرو دهقان بازبینی آثار را از تاریخ ۱۲/۱۱/۹۶ همزمان با نمایش آثار در سینماهای مردمی آغاز کردند.

جشنواره فیلم فجر

هیات داوران سی و ششمین جشنواره فیلم فجر 

بنا بر این گزارش، داوری آثار جشنواره امسال احتمالاً تا ۱۹ بهمن ادامه خواهد یافت. هیات داوران جشنواره فیلم فجر حداقل ۲۴ ساعت قبل از مراسم پایانی نامزدهای دریافت جوایز را معرفی خواهند کرد.

پوران درخشنده داور قوه قضاییه در جشنواره فیلم فجر

دبیر شورای ارتقای آگاهی های عمومی و معاونت اجتماعی قوه قضاییه، اعضای هیئت داوران این معاونت در سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را معرفی کرد.

مهدی افتخاری با اعلام این خبر گفت که هیات داوران معاونت اجتماعی قوه قضاییه متشکل از پوران درخشنده کارگردان سینما، جواد طوسی رییس انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی، وحید موساییان کارگردان سینما، احمد میرعلایی مدیرعامل پیشین بنیاد سینمایی فارابی و احمد جولایی عضو مشاور معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه هستند.

پوران درخشنده

پوران درخشنده داور جشنواره فیلم فجر شد

این مقام مسئول در معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه افزود:هیئت داوران این معاونت، آثار سی و ششمین جشنواره فیلم فجر را از نظر پیشگیری از آسیب های اجتماعی مورد بررسی و ارزیابی قرار می دهند و فیلم های برگزیده را انتخاب می کنند.

افتخاری اضافه کرد:بعد از پایان سی و ششمین جشنواره فیلم فجر، معاونت اجتماعی قوه قضاییه، مراسم جداگانه ای برگزار و فیلم های متخب از نظر هیئت داوران خود را معرفی و تجلیل می کند.

دبیر شورای ارتقای آگاهی های عمومی و اطلاع رسانی معاونت اجتماعی قوه قضاییه گفت که علاوه بر اهدای لوح تقدیر به سازندگان فیلم های متخب از نظر پیشگیری از آسیب های اجتماعی، جوایز نقدی نیز برای آثار منتخب در نظر گرفته شده است.

جالب اینکه پوران درخشنده کارگردان نام آشنای سینمای ایران که یکی از اعضای هیئت داوران معاونت اجتماعی قوه قضاییه است، یکی از هفت عضو هیئت انتخاب سی و ششمین جشنواره فیلم فجر بود.

سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر، از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار می شود.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26663

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0