تاریخ : سه شنبه, ۲۹ خرداد , ۱۴۰۳ Tuesday, 18 June , 2024
1

کار زشت مرد جوان داخل حمام همسایه لو رفت !

کار زشت مرد جوان داخل حمام همسایه لو رفت !

مرد بی شرم در نبود زن همسایه وارد خانه ی آنها شد و نقشه ی خود را عملی کرد ، کار زشت مرد را خود زن همسایه متوجه شد و به همسرش اطلاع داد.

کار زشت مرد جوان داخل حمام همسایه لو رفت !

کار زشت مرد جوان در حمام همسایه!

استفاده از تکنولوژی برای برخی با اهداف زشت و ناپسند صورت میگیرد و گاها این اهداف به حریم خصوصی دیگران آسیب های جدی می رساند ،واقعیتی که در دنیای امروزی بارها و بارها شاهد و سامع آن بوده ایم. در جدیدترین این موارد به گزارش ایندین نیوز مرد ۴۲ ساله ای به دلیل کار زشت و شرم آور خود بازداشت شد ، کار شرم آوری که در حمام خانه ی همسایه اتفاق افتاده بود.
“جیوان ست” که به عنوان بازاریاب برای یک شرکت تولیدی کار می کند برای پاسخ به سوالاتی توسط نیروهای پلیس به کلانتری برده شد ، سوالاتی که بعد از شکایت همسایه ی او مطرح شدند.
مرد شاکی با وحشت زدگی به پلیس مراجعه کرد و دوربینی را که در دست داشت تحویل نیروهای پلیس داد ، دوربینی که همسرش داخل حمام پیدا کرده بود ؛ همسر این مرد هنگام استحمام متوجه چیزی در گوشه حمام شد ، چیزی که تا پیش از آن آنجا ندیده بود ؛ وقتی بیشتر دقت کرد متوجه ماجرا شد .
کار زشت مرد

کار زشت مرد با نصب دوربین مخفی داخل حمام خانه همسایه

زن جوان دوربین را به همسرش داد و از او خواست تا موضوع را به پلیس گزارش دهد ، نیروهای پلیس نیز بعد از بررسی ها به همسایه ی این زوج جوان که در همان طبقه زندگی می کرد مشکوک شده و او را برای بازجویی با خود بردند.
مرد بی شرم ۴۲ ساله مجبور به اعتراف شد و گفت که وقتی خانم همسایه برای خرید از خانه خارج شده بود وارد خانه ی آنها شد و به سرعت دوربین را داخل حمام نصب و مخفی کرد.
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=62014

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0