تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
0

زنی که همه او را با جنیفر لوپز اشتباه می گیرند + تصاویر

زنی که همه او را با جنیفر لوپز اشتباه می گیرند + تصاویر

زن جوان ورزشکار شباهت بسیاری به جنیفر لوپز خواننده و بازیگر هالیوودی دارد در حدی که به گفته ی خودش برخی از افراد در خیابان برای گرفتن امضا و عکس به او نزدیک می شوند.

زنی که همه او را با جنیفر لوپز اشتباه می گیرند + تصاویر

ورزشکار زنی که شباهت بسیار به جنیفرلوپز دارد

یک زن ورزشکار به دلیل شباهت زیاد به چهره مشهور هالیوودی این روزها تبدیل به یکی از کاربران مطرح اینستاگرام شده است ، بادی بیلدینگ کاری که اکثر مردم او را با جنیفر لوپز اشتباه می گیرند.

This female bodybuilder is getting mistaken for Jennifer Lopez – and she’s embracing the comparisons

جنیفر لوپز

عکس زن ورزشکار شبیه جنیفرلوپز 

شباهت ورزشکار زن به جنیفرلوپز

“جانیس گری” ورزشکار رشته پروش اندام که مدتی است عکسهای او در اینستاگرام به عنوان بدل جنیفرلوپز منتشر می شود واکنش جالبی به این ماجرا نشان داده است.برخی از کاربران فضای مجازی به او نام “جی” اهل هاتسون داده اند اما او هیچ تمایلی به داشتن این نام ندارد و دوست دارد با همان نام اصلی او را بشناسند. او می گوید:از اینکه شباهت به چهره ی مشهوری چون جنیفر لوپز دارم خیلی خوشحالم اما دوست ندارم نام اصلی من هیچ تغییری داشته باشد.

جنیفر لوپز

شباهت جالب توجه زن بادی بیلدینگ با جنیفر لوپز

 شباهت چهره ی او به جنیفر لوپز در حدی است که به گفته ی خودش خیلی ها در خیابان او را با این بازیگر و خواننده هالیوودی اشتباه گرفته و برای گرفتن عکس و امضا به او نزدیک می شوند. ورزشکار زن شبیه جنیفرلوپز در حال حاضر ۱۳۳٫۰۰۰ فالوور دارد که شایعاتی در مورد اینکه خود جنیفر لوپز هم یکی از انهاست به گوش می رسد. این زن جوان ۲۸ ساله که مدتهاست در رشته ورزشی پرورش اندام مشغول است بعد از این ماجرا به شهرت جالب توجهی رسیده است و تقریبا همه مردم شهرش او را می شناسند.

جنیفر لوپز

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48982

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0