تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
0

زنی که با خودش ازدواج کرد و ماه عسل رفت! + عکس

زنی که با خودش ازدواج کرد و ماه عسل رفت! + عکس

ازدواج با خود ! کمی عجیب است نه ؟ یک زن با فرستادن کارت دعوت مراسم عروسی خود دوستان و اقوامش را متعجب کرد ، داخل کارت عروسی جای نام داماد خالی بود و از قرار معلوم خبری از آقای داماد نیست.

زنی که با خودش ازدواج کرد و ماه عسل رفت! + عکس

زنی که با خودش ازدواج کرد

Woman marrying herself

داستان تازه ای نیست اما همچنان غیرعادی و غیرمنطقی که برخی به جای ازدواج با یک فرد کامل و مورد علاقه شان تصمیم به ازدواج با خودشان می گیرند.

” لینی گلوگی” زنی که تصمیم گرفت با خودش ازدواج کند موجب تعجب دوستانش شد ، زنی که به گفته ی خودش به دلیل شلوغی بیش از حد روابطش با دوستان و آشنایان تصمیم گرفته برای خود تنهایی منحصربه فردی داشته باشد.

ازدواج با خود

تصمیم عجیب ازدواج با خود و برگزاری مراسم ازدواج تک نفره

این زن ۳۹ ساله که کارمند شرکتی بیزنسی در روترهام واقع در جنوب یورک شایر است در مورد این تصمیم عجیب می گوید:علاقه ای به اغاز زندگی و بودن به فرد خاصی ندارم به همین دلیل خواستم تا تنها با خودم شادی کنم.

این زن که کارت دعوت و لباس عروس خود را به همراه سالن و تشریفات مراسم ازدواج خود را اماده کرده است قصد دارد برای ماه عسل به رم سفر کند.

لینی می گوید:سالهاست که تنها هستم و به این تنهایی عادت کرده ام . در سالهای جوانی به ازدواج به یک مرد خوب فکر می کردم اما حالا دیگر قصد دارم تنها باشم.

جالب است که هیچ کدام از دوستان این زن هنوز نمی دانند وقتی او مراسم و تشریفات و حتی ماه عسل را نیز تنظیم کرده است قرار است هنگام ورود به مجلس ازدواجش به چه کسی به عنوان شریک زندگی وارد شود؟!!!

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=47903

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0