تاریخ : جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ Friday, 23 February , 2024
1

بدبوترین مرد جهان ۳۷ سال حمام نرفته! + تصاویر

بدبوترین مرد جهان ۳۷ سال حمام نرفته! + تصاویر

بدبوترین مرد جهان مرد هندی است که نزدیک به ۴۰ سال است حمام نرفته ، این مرد هر روز میان گاوها و در مزرعه ای با درجه حرارت ۴۷ درجه کار می کند . موهای ۲ متری و بدن بدبوی او برای دیگران غیرقابل تحمل است.

بدبوترین مرد جهان ۳۷ سال حمام نرفته! + تصاویر

بدبو ترین مرد دنیا! مرد هندی ۳۷ سال است که حمام نرفته

مرد هندی که ۳۷ سال است حمام نرفته به عنوان بدبوترین مرد جهان لقب گرفته است.
Is this the world’s smelliest man? The farm worker who has not had a wash in 37 years
بدبوترین مرد جهان 

عکس بدبوترین مرد جهان و همسرش

 

بدبوترین مرد جهان برای پسر دار شدن سالهاست حمام نرفته

“کالیاش سینگ” نزدیک به ۴۰ سال است که حمام نرفته است تا بالاخره همسرش فرزند پسر باردار شود. وی موهایی به طول ۲ متر دارد و وضعیت او مناسب لقب بدبوترین مرد جهان که از سوی کاربران برای او انتخاب شده است می باشد.
مخالفت ها و نارضایتی های همسر این مرد برایش اهمیتی ندارد و او همچنان به کار عجیبش ادامه می دهد. این مرد بدبو در مورد تصمیم حمام نرفتنش می گوید:یکی از مردان مقدس سرزمین من گفته است که اگر سالهای طولانی حمام نروم صاحب فرزند پسر خواهم شد و مطمئن هستم که بالاخره روزی همسرم فرزند پسر باردار خواهد شد.
بدبوترین مرد جهان

مرد هندی که ۳۷ سال است حمام نرفته بدبوترین مرد جهان نام گرفت

اقای “سینگ” که شغلش کار در مزرعه و دامداری است ساعات طولانی از روز را زیر نور آفتاب و درگرمای ۴۷ درجه کنار گاوها سپری می کند و همین طبیعتا به بوی بد بدن او اضافه خواهد کرد اما هیچ کدام این موارد او را مجبور به ترک تصمیم عجیبش نمی کند .
اعضای خانواده و حتی همسایه ها از این وضعیت ناراضی هستند چرا که زندگی کردن کنار بدبو ترین مرد دنیا عذاب آور است. همسر این مرد میگوید:هر کاری که به ذهنم می رسید انجام داده ام ، خواهش یا حتی تهدید اما هچی کدام همسرم را راضی به استحمام نمی کند. اوایل نارحت و عصبی می شدم اما حالا بعد از گذشت نزدیک به ۴۰ سال هرچند ناخوشایند ولی برایم عادی شده است.
بدبوترین مرد جهان
 
بدبوترین مرد جهان

عکس بدبوترین مرد جهان با موهای ۲ متری

 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48883

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0