تاریخ : دوشنبه, ۱۴ اسفند , ۱۴۰۲ Monday, 4 March , 2024
1

این زن وحشتناک سفیدی چشم ندارد + عکس

این زن وحشتناک سفیدی چشم ندارد + عکس

زن وحشتناک که یکی از مجرمان جنایت کار بود بالاخره توسط نیروهای پلیس دستگیر شد ، چهره این زن به دلیل داشتن چشمانی پوشیده از سیاهی بسیار خوفناک است.

این زن وحشتناک سفیدی چشم ندارد + عکس

زن وحشتناک با چشمانی کاملا سیاه

زن وحشتناک که به اتهام گروگانگیری و سرقت بازداشت شد با داشتن چشمانی کاملا سیاه و ایجاد وحشت عمومی از ظاهر شیطانی اش ابراز خوشحالی و رضایت کرد.

بازداشت متهم زن وحشتناک چشم شیطانی

“مورگان جویسی وارن” ۲۴ ساله  زنی است که به دلیل داشتن چشمانی کاملا سیاه و پوشیده شدن سفیدی چشمانش با سیاهی تصاویر وحشتناکش با سرعتی طوفانی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی منتشر  و بازدید شد.

زن وحشتناک

عکس زن وحشتناک که سفیدی چشمانش هم سیاه است

این زن با موهایی بلوند ، گردن و پیشانی نقش زده شده با تاتوهای رنگی که در توصیف آنقدرها هم عجیب نیست با داشتن چشمانی کاملا سیاه موجب وحشت می شده و به جرم و جنایت می پرداخته است ، جنایاتی که به دلیل چهره عجیب و غریب او رنگ دیگری به خود می گرفت.

به گزارش خبرگزاری های امریکا دلیل سیاه شدن سفیدی چشمان این زن یک اشتباه در تاتوی قرنیه چشم بوده است که رنگ استفاده شده برای تاتو را وارد بخش سفیدی چشمان او کرده است.

 “وارن” توسط نیروهای پلیس شمال کالیفرنیا در خانه اش دستگیر شد و سلاح های سرقت شده توسط این زن شیطان صفت از محل زندگی اش کشف شد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48226

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0