تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
1

این پیرزن فقط ۲۶ سال سن دارد! + عکس

این پیرزن فقط ۲۶ سال سن دارد! + عکس

عنوان پیرزن جوان را این بار برای زن جوانی آورده ایم که بعد از سن ۱۰ سالگی پوستش شروع به پیر شدن کرد ، او که دچار نوعی سندرم است زیبایی را نوعی دیگر تعریف می کند.

این پیرزن فقط ۲۶ سال سن دارد! + عکس

زن جوان ۲۶ ساله که شبیه پیرزن ۶۰ ساله است

پیرزن جوان واژه ای است که برای یک خانم جوان که قبل از سن ۳۰ سالگی پیر شده است به کار برده می شود. سندرم نادری پوست زن جوان را بسیار پیر کرده است به طوریکه تشخیص سن واقعی او کار بسیار دشواری است.

 This 26-Year-Old Sara Geurts Is Changing The Way We Think About Beauty Standards

پیرزن جوان

سارا گیوترز زن جوانی که در ۲۶ سالگی پیر شده است 

زن جوان با پوستی بسیار پیرتر از سن واقعی اش

“سارا گیورتز” زمانی که ۱۰ ساله بود پزشکان اختلال عجیب پوستی او را تشخیص دادند ، سندرم اهلرز دانلوس که به واسطه ی آن پوست در تولید کلاژن ناتوان می شود و بسیار سریعتر دچار پیری می شود.

پیرزن جوان

عکس زن جوان با پوست پیر در تولد ۲۶ سالگی اش

سندرم اهلر دانلس چیست؟

 این سندرم برگرفته از نام دو پزشک به نام های ” ادوارد اهلر ” از دانمارک و “هنری الکساندر دانلس” از فرانسه می باشد که به توضیح این سندرم پرداختند. سندرم اهلر دانلس به گروهی از اختلالات ژنتیکی نادر گفته می شود که باعث نقص در سنتز کلاژن در انسان می گردد. علائم شایع آن شامل:کبود شدگی، مفاصل سست و لغزنده، هیپرالاستیسیتی پوست و ضعف بافتی می باشد. شدت وخامت این سندرم می تواند از خفیف تا تهدید کننده حیات فرد متغیر باشد. این سندرم تا کنون درمان قطعی نداشته است و درمان بیشتر جنبه حمایتی برای فرد دارد.

پیرزن جوان

سندرم اهلر دانلس روی پوست پیر زن جوان

 این زن اهل مینه سوتا در مورد اختلال نادر پوستی اش می گوید:پوستم بزرگترین نگرانی و دلیل کمبود اعتماد به نفس در من است اما مدتی است که با این شرایط خودم را همراه کرده ام و حالا احساس بهتری دارم چرا که به آن به عنوان زیبایی بنگاه می کنم.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=48844

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0