تاریخ : چهارشنبه, ۲ اسفند , ۱۴۰۲ Wednesday, 21 February , 2024
2

سنتی خوانی مهدی دارابی خواننده هوروش بند در دورهمی

سنتی خوانی مهدی دارابی خواننده هوروش بند در دورهمی

مهدی دارابی خواننده جوان موسیقی کشورمان شب گذشته ۸ دی ماه ۹۶ مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی شد و آهنگ های زیبایی را در این برنامه خواند.

سنتی خوانی مهدی دارابی خواننده هوروش بند در دورهمی

مهدی دارابی خواننده هوروش بند مهمان دورهمی شد

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری شب گذشته ۸ دی ماه ۹۶ ساعت ۲۳ روی آنتن شبکه نسیم رفت. مهران مدیری در این برنامه میزبان مهدی دارابی خواننده گروه هوروش بند بود که با خواندن یکی از مشهورترین آهنگ های گروه هوروش بند وارد استودیوی دورهمی شد.

گفتگویی جذاب با مهدی دارابی خواننده هوروش بند در دورهمی

مهدی دارابی خواننده جوان در ابتدای گفتگو از چگونگی خواننده شدنش گفت و ادامه داد :من متولد سال ۷۲ هستم و ۲۴ سال دارم. از دوران کودکی به موسیقی سنتی علاقه زیادی داشتم و با این موسیقی بزرگ شدم اما هرچه بزرگتر شدم علاقه ام به موسیقی پاپ بیشتر شد و حدود یکسال است که سبک تلفیقی را در موسیقی آغاز کرده ایم و خداروشکر جواب داده است.

مهدی دارابی

مهدی دارابی خواننده گروه هوروش بند و مهران مدیری در دورهمی

مهران مدیری در این بخش از گفتگو درباره انتخاب نام گروه هوروش بند گفت :هوروش بند دو آدم مهم دارد یکی مهدی دارابی و دیگری مسعود جهانی تنظیم کننده این گروه که امشب نتوانستند به این برنامه بیایند. اما درباره انتخاب نام هوروش بند باید بگویم که این دو نفر برای انتخاب نام گروهشان سراغ اینترنت رفتند و به دنبال یک نام میگشتند که هوروش را دیدند و برای نام گروهشان انتخاب کردند اما بعدها متوجه شدند که نام اصلی هور وش بوده اما با همان نام هوروش بند به کارشان ادامه دادند.

خواننده هوروش بند درباره دوستی با مسعود جهانی گفت:من از روزی که با مسعود جهانی دوست شدم کارم رونق بیشتری گرفت . من از مسعود خیلی چیزها یاد گرفتم و تابحال در دنیا کسی را مثل مسعود ندیده ام و بودن در کنار مسعود جهانی برای من افتخار است.

در این بخش از برنامه مهدی دارابی قطعه ای از موسیقی سنتی را به صورت زنده در برنامه اجرا کرد.

 مهدی دارابی

مهدی دارابی خواننده گروه هوروش بند و مهران مدیری در دورهمی

مهدی دارابی درباره فضای موسیقی امروز گفت :فضای امروز موسیقی ما فضای بسیار رقابتی است و به دلیل وجود تعداد زیادی خواننده خوب باید برای رسیدن به هدف جنگید . من سختی های زیادی در زندگی کشیدم تا به هدفم برسم و دوست دارم پیشرفت کنم چون درجا زدن را دوست ندارم.

در بخش های پایانی برنامه مهدی دارابی از بیکاری به عنوان مهم ترین معضل اجتماعی یاد کرد و از استرس زیادی که در اولین کنسرتش در کیش داشت صحبت کرد و در نهایت عینکی را که همه او را با آن می شناختند و علاقه زیادی به آن داشت به موزه برنامه دورهمی اهدا کرد.

منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=26231

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0