تاریخ : پنج شنبه, ۱۰ فروردین , ۱۴۰۲ Thursday, 30 March , 2023
1

رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۱

در این مقاله انواع رنگ مو ترندی ۲۰۲۱ و کسانی را که می توانند از آن ها استفاده کنند، معرفی خواهیم کرد.

رنگ موهای ترند سال ۲۰۲۱

هفت رنگ مو ترندی جذاب ۲۰۲۱

رنگ مو تاثیر بی نظیری روی زیبایی چهره دارد؛ به خصوص وقتی که بدانید کدام رنگ بیشتر از بقیه به شما می آید. در این مقاله نه تنها هفت مورد ترندهای رنگ مو ۲۰۲۱ را به شما معرفی کرده ایم، بلکه برایتان توضیح خواهیم داد که آیا این رنگ ها برای رنگ و تناژ پوست شما مناسب هستند یا نه. بنابراین می توانید با شناخت رنگ های منتخب مو و تناسب آن با ته مایه رنگی پوستتان هم روی مد باشید و هم بهترین رنگ را انتخاب کنید.

رنگ مو طلایی، تابستانی به رنگ خورشید

یکی از رنگ هایی که امسال به ویژه در تابستان شاهد آن خواهید بود، تناژها و مدل های مختلفی از رنگ مو طلایی است. از طلایی روشن گرفته تا طلایی تیره یا هایلایت های طلایی همگی حضور دارند تا حال و هوای بهتری به شما بدهند و انرژی خورشید را برایتان تداعی کنند. نکته مهم این است که بدانید در چه صورتی می توانید سراغ این رنگ مو بروید.

اگر پوست شما روشن است و تناژ آن سرد، طلایی یکی از بهترین رنگ هایی است که می توانید سراغ آن بروید. همچنین رنگ مو کاراملی یا رنگ عسلی هم می تواند یک ترند شیک همیشگی برای شما باشد. به دلیل رنگ پوستتان،عسلی را برای تابستان و رنگ مو کاراملی را برای تمام سال به شما پیشنهاد می کنیم.

قهوه ای فندقی برای تمام فصول

یکی دیگر از انواع رنگ مو ترند ۲۰۲۱، قهوه ای فندقی است؛ رنگی که سال هاست تمام تلاشش را برای هرچه زیباتر کردن خانم ها کرده است و معمولا هم از دور خارج نشده است.

برای گرفتن بهترین نتیجه از این رنگ مو و هر چه زیباتر شدن تان، بهتر است تنها در صورتی سراغ این رنگ مو بروید که در یکی از سه گروه زیر قرار بگیرید:

  • پوست روشن با تناژ خنثی داشته باشید
  •  پوست متوسط با تناژ گرم داشته باشید
  • پوست تیره با تناژ خنثی داشته باشید

در صورتی که در یکی از سه گروه بالا قرار دارید، نسبت به این رنگ مو شک نکنید و هر چه زودتر دست به کار شوید.

مشکی پر کلاغی، تیره جذاب

مشکی پر کلاغی همیشه یکی از جذاب ترین رنگ موها بوده است و امسال هم بازگشتی شکوهمندانه به دنیای رنگ موهای ترند ۲۰۲۱ داشته است. این رنگ مو اگر درست انتخاب شود، می تواند جذابیت شما را چند برابر کرده و زیبایی بی حد و حصری از شما به نمایش بگذارد.

بهترین گروهی که می توانند از رنگ مو مشکی پر کلاغی استفاده کنند، کسانی هستند که رنگ پوست شان نه خیلی تیره ونه خیلی روشن است و تناژی خنثی دارند. در کنار این افراد کسانی که رنگ پوست تیره و تناژ سرد دارند، می توانند سراغ رنگ مو مشکی-قهوه ای بروند و از نتیجه انتخاب خوب‎شان لذت ببرند.

رنگ موی توسی

توسی-نقره ای، یک رنگ رمزآلود

اگر کلا اهل رنگ کردن موهایتان نیستید و تارهای نقره ای موهایتان شبیه هایلایت شده اند، نیازی به رنگ کردن موهایتان در ۲۰۲۱ نخواهید داشت؛ چون این حالت جزو ترندهای امسال است. اما اگر از دوستداران رنگ نقره ای-توسی هستید و دل تان می خواهد حالتی رمزآلود و توام با سادگی به چهره تان بدهید، تنها در صورتی سراغ این رنگ مو بروید که پوستی روشن با تناژ گرم داشته باشید. با انجام این کار، تناژ گرم پوست را خنثی می کنید و جذابیتی چند برابر به دست خواهید آورد. شما علاوه بر نقره ای، می توانید از رنگ مو دودی و پلاتینه هم استفاده کنید. رنگ مو دودی البته جزو ترندهای امسال نیست؛ اما هیچ وقت هم قدیمی نمی شود.
رنگ مو ترند 2021

رنگ مو ماهاگونی، برگ برنده امسال

در زیبایی و جذابیت رنگ ماهاگونی هیچ شکی وجود ندارد. این رنگ با تناژ خاص خود می تواند به چهره شما انرژی داده و زیبایی تان را چندین برابر کند. اگر دوست دارید سراغ این رنگ مو بروید و بهترین نتیجه را از آن بگیرید، بهتر است ته مایه رنگ پوست تان متوسط و تناژ آن سرد باشد. در این صورت رنگ ماهاگونی جذابیتی بسیار زیاد برایتان ایجاد خواهد کرد. شما همچنین علاوه بر این رنگ می توانید از رنگ مو کاراملی، عسلی و طلایی-قهوه ای هم استفاده کنید.

مسی، به رنگ غروب خورشید

اگر پوستی تیره با تناژ خنثی دارید از رنگ مسی که یکی از ترندهای مهم امسال است، غافل نشوید. این رنگ مو علاوه بر اینکه حالتی فانتزی برای موهایتان ایجاد می کند، می تواند روی نقاط قوت چهره و رنگ پوست شما تاکید بیشتری کرده و به زیبایی تان بیفزاید. اگر هم از طرفداران تناژهای قرمز هستید، اما پوست تیره با تناژ خنثی ندارید، می توانید سراغ یکی دیگر از ترندهای امسال که به هایلایت بلوند توت فرنگی معروف است بروید. این رنگ مو برای خانم هایی با رنگ پوست روشن و تناژ خنثی ایده آل است؛ اما گروه های دیگر هم می توانند از زیبایی آن لذت ببرند.

آبی، یک فانتزی جوان پسند

کسانی که به رنگ های فانتزی علاقه دارند و از رنگ مو کاراملی و رنگ مو دودی و … خسته شده اند، می توانند امسال سراغ رنگ موی آبی فانتزی بروند. این رنگ می تواند دو طرف صورت شما را روشن کند یا به صورت بالیاژ مورد استفاده قرار گیرد. نکته مهم این است که بدانید آیا آبی فانتزی برای شما ایده آل است یا نه.خصوصا اگر طرفدار میکاپ های ترندی هستید ترکیب میکاپ دلفینی با آبی فانتزی ترکیبی خاص و کاملا به روز است.

برای گرفتن جواب این سوال کافی است در آینه نگاهی به صورت تان بیندازید و ببینید رنگ پوست تان متوسط است و آیا تناژی خنثی دارد؟ اگر این طور است شما یکی از بهترین کاندیداهای رنگ مو آبی فانتزی در ۲۰۲۱ خواهید بود.

 
منبع : namnak.com
لینک کوتاه : https://mag.tanposh-parsi.com/?p=5974

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 0